Connect with us

Культура

«Океан Ельзи» і «Бумбокс» не давали дозволу використовувати свої пісні на концерті до Дня незалежності – Українські новини


Представники груп «Бумбокс» і «Океан Ельзи» заявили, що не давали дозвіл на використання своїх пісень на концерті «Пісенна історія сучасної України» до Дня незалежності України на Софійській площі.

Українські групи «Бумбокс» і «Океан Ельзи» не давали дозволу на використання своїх пісень в святковому попурі до Дня Незалежності. Про це повідомили представники музичних груп в соцмережі Facebook.

Як відомо, під час урочистих заходів на Софійській площі пройшов концерт «Пісенна історія сучасної України», на якому різні українські виконавці співали українські пісні.

Серед інших пісень під час концерту прозвучала композиція групи «Бумбокс» «Вахтерам», а також пісня «Океану Ельзи» «Там, де нас нема».

Українські знаменитості святкують 29-річчя незалежності України: щиросердечні вітання зірок (Фото, Відео)

Продюсер групи «Бумбокс» Олексій Согомонов повідомив, що з групою з цього приводу ніхто не зв’язувався: «Ні, звичайно, ніхто не питав«.

Подібної історією поділилася і представник групи «Океан Ельзи» Вікторія Хоменко: «Що стосується питань про використання пісні «Океану Ельзи» сьогодні вранці – ні, не давали дозволу. Більш того, до нас навіть не зверталися«.

Відзначимо, що на концерті до Дня Незалежності пісню «Вахтерам» виконав колектив «Время и Стекло», а «Там, де нас нема» – Вєрка Сердючка.

Нагадаємо, сьогодні, 24 серпня, Україна відзначає 29-ту річницю незалежності.

джерело

Comments

Новости