Connect with us

Культура

Одна з найбільш особістом пісень: Jinjer випустила новий кліп (Відео)


Новини культури:Українська метал-група Jinjer представила кліп на пісню Retrospection, присвячений батькам.

Українська метал-група Jinjer, платівка якої попала в топ-50 кращих метал-альбомів десятиліття, випустила кліп на пісню Retrospection з альбому Macro, реліз которого состоялся в некогда году.

Retrospection, як відзначають музиканти, одна з найбільш особістом пісень и присвячено батькам.

"У більшості учасников Jinjer батьки віддалені НЕ только відстанню, но и війною и політікою. У нас немає возможности відвідаті батьків даже коли ми перебуваємо в Україні. І таке Відчуття, что смороду на ІНШОМУ боці планети, даже если ми буквально за все в 800 км . ми всі знаємо, что настане день, коли ми Раптова будемо відчуваті собі самотнімі … і втратиме їх. Ця пісня – гімн тім, хто нас підняв, хто пожертвував усім заради нашого щастя, даже НЕ Дивлячись на нашу невдячність по відношенню до них. Люди , Які показали нам, что найчістіша любов – це любов б Атьков и матері до своих дітей. Наші мами и тата, ми Хочемо, щоб ви знали, что ми теж вас любимо, и что без вас ми б Ніколи НЕ досяглі Всього цього и не здійснілі б свою мрію. Спасибі вам за все ", – йдет на странице музикантів в Facebook.

Макс Барських презентував mood video "Небо ллє дощем" (Відео)

Режисером Виступивши Oleg Rooz. Відео Включає архівні фото музикантів в дітінстві, з батьками. Пісня почінається російською мовою, а потім переходити в англійський.

джерело

Comments

Новости