Connect with us

Культура

Одеський міжнародний кінофестиваль состоится цієї осені


Новини культури:Одеський кінофестиваль цього року пройде восени в онлайн-форматі.

Одеський міжнародний кінофестиваль в зв & # 039; язку з пандемією коронавируса в цьом году перенесень з липня на 25 вересня-3 жовтня и Вперше пройде в онлайн-форматі, сообщает пресс-служба ОМКФ.

Через пандемії коронавируса COVID-19 и пов & # 039; язані з нею карантин у всьому мире Одеський міжнародний кінофестиваль цього року Вперше пройде в онлайн-форматі. Кроме того, змінено дати проведення 11-го ОМКФ: фестиваль буде проходити НЕ традіційно в ліпні, а восени — з 25 вересня по 3 жовтня.

"Ми адаптуємося до Нових реалій и не Хочемо залішаті наших глядачів без кіноподії, Пожалуйста смороду очікують в течение року. Тому в 2020-м Одеський міжнародний кінофестиваль Вперше в життя без історії пройде в онлайн-форматі", — заявила президент Одеського МІЖНАРОДНОГО кінофестівалю Вікторія Тігіпко.

Каннський кінофестиваль остаточно скасувалі

Каннський кінофестиваль остаточно скасуваліЧитати повністю

Відзначається, что найближче годиною буде оголошено новий регламент 11-го Одеського кінофестівалю.

За словами генерального продюсера кінофестівалю Юлії Синькевич, даже в онлайн-форматі в Програмі ОМКФ будут всі Програмні та позапрограмні покази, а такоже пройдуть майстер-класи и пресс-конференции.

"Кроме того, в онлайн-форматі буде проходити індустріального частина кінофестівалю Film Industry Office — очікуємо, что в цьом году в ній дістанційно візьме участь рекордна Кількість представителей української та Світової кіноіндустрії", — зазнача Синькевич.

Фестиваль Docudays UA назвавши переможців

Так, інформація про придбання абонементів на онлайн-захід буде оприлюднено додатково на офіційніх ресурсах ОМКФ.

джерело

Comments

Новости