Connect with us

Культура

Новина про перенесення релізу фільму "Тор 4" застала зненацька Тайко Вайтіті – Українські новини


Новини культури:Себастіан Стен попросівся на роль Дракули.

Виконавець роли зимовищу Солдата в Серії фільмів за мотивами коміксів Marvel Себастіан Стен дуже хоче зіграті роль графа Дракули в новому проекті, Який збіраються запустіті у виробництво студії Universal и Blumhouse Productions.

Як зізнався сам актор у розмові з кореспондентом видання The Hollywood Reporter, ВІН звернув з таким Проханов до режисера картини Карін Кусама.

"Я вже написавши їй про це електронною поштою. Я сказав:" Ти ж знаєш, що я з Румунії, вірно? "Вона відповіла:" Так, так, но зараз поки рано, и там пандемія. Сподіваюся, ми побачимо року через Чотири ", – сказавши ВІН. Відзначімо, что Стен и Кусама Вже співпрацювалі Ранее, актор знімався в ее бойовики" Час відплаті ", что Вийшов в 2018 году.

"Веном" і "Тор 4": новий графік кінопрем'єр від Sony, Disney и Marvel

"Вона булу одним з тих режісерів, Які змушувалі мене відчуваті собі абсолютно впевнена, просто тому. Я думаю, что це відбувалося через ті, что вона абсолютно точно знала, что хочет від актора", – говорів Стен.

Студія Universal анонсувала свои плани екранізуваті Історію Дракули в березні 2020 року. Через спалах коронавируса знімальній графік НЕ Було уточнено, а сам проект оказался тимчасово заморожені.

джерело

Comments

Новости