Connect with us

Культура

Новий трек «Everything i wanted» від екстраординарної Біллі Айлиш (Відео)


Новини культури:Співачка присвятила сингл своєму братові.

Американська співачка Біллі Айлиш, що стала нещодавно лауреатом MTV Europe Music Awards, презентувала нову мелодійну пісню Everything i wanted (Все, чого я хотіла), яку присвятила братові Фіннеас О'Коннелл.

Крім того, в інтерв'ю BBC Radio 1 Айлиш розповіла, що ідея пісні прийшла їй в голову після нічного кошмару, пов'язаного з «Золотими воротами» – знаменитим мостом самогубців в Сан-Франциско.

Уві сні вона побачила, ніби наклала на себе руки, стрибнувши з нього, а друзям і шанувальникам було все одно. Цей міст зображений на обкладинці синглу.

Вєрка Сердючка презентувала запальний хіт «Make It Rain Champagne»

Нагадаємо, що Айлиш стала наймолодшою ​​виконавицею, Що утримує перші рядки чартів. Американська співачка Біллі Айлиш, пісня якої перервала рекордну серію репера Lil Nas X в хіт-параді Billboard Hot 100, потрапила в Книгу рекордів Гіннесса.

Як повідомляється на сторінці Книги Рекордів в Twitter, дебютний альбом 17-річної співачки When We All Fall Asleep, Where Do We Go, що вийшов навесні 2019 року, займав перше місце в британському чарті протягом 114 днів, що робить її наймолодшою ​​виконавицею, що утримує перші рядки чартів.

джерело

Comments

Новости