Connect with us

Культура

Новий сезон драматичного серіалу “Ти” від Netflix вийде вже в цьому році (Відео) — Украинские новости


Новини культури:Прем’єра третього сезону намічена на осінь 2020 року.

Як передає TVLine, DC Entertainment і Warner Bros. вирішили продовжити супергеройський серіал “Титани” на третій сезон. При цьому другий сезон виходить в ефір прямо зараз — нові епізоди з’являються щоп’ятниці на тематичному сервісі DC Universe.

У поточному сезоні головні герої — Дік Грейсон, Рейчел Рот / Рейвен, Корі Андерс / Старфайр, Гар Логан / Біст-бій, Хенк Холл / Ястреб, Дон Грейнджер / Голуб, Донна Трой / Чудо-дівчина і Джейсон Тодд / Робін — об’єдналися в нову команду, щоб протистояти своєму непримиренному ворогові в особі суперлиходія Детстроука.

Раніше стало відомо, що продовження також отримає інший проект з всесвіту DC, що оповідає про команду супергероїв, — мова про телешоу “Фатальний патруль”. Крім того, з 29 листопада на DC Universe почне виходити анімаційний серіал для дорослих “Харлі Квінн”, заголовну героїню якого озвучить Кейлі Куоко, зірка серіалу “Теорія великого вибуху”.

З’явилися подробиці про фільм “Вавилон” від режисера “Ла-Ла Ленда”

Серед майбутніх проектів DC значиться також серіал Stargirl, провідну роль в ньому виконає Брек Бесінджер. Вихід цього телешоу намічений на початок 2020 року.

Втім, не всі проекти DС виявляються успішними і отримують продовження. Так, в червні стало відомо, що “Болотна тварина” обмежиться лише одним сезоном — рішення було прийнято менш ніж через тиждень після прем’єри серіалу.

ИсточникComments

Новости