Connect with us

Культура

Новий альбом "Jesus Is King" Каньє Уеста Вийди Вже цієї неділі – Українські новини


 • 1

  Художник Андрій Попов з дитинства почав займатіся карикатурою, в армії малювать шаржі на товаришів по службі, а потім ілюстрував новини в газетах.

 • 2

 • 3

  "Я не професіонал. На художника я не вчився. Я вчився в студії в Ташкенті, у Шумовського Якова Львовича, про нього Діна Рубіна написала в життя без Книзі" На Сонячна боці вулиці ". У неї героїня Викладаю в Цій студії, а я реально в ній вчився. в Цій студії вчився Женя Воробйов, ВІН потужного віділявся своими карикатурами на тлі других хлопців. и я, Дивлячись на его малюнки, загорівся, наслідував его. Потім я вступив до Академії Можайського в Петербурге, и Вже там, у військовому учіліщі, я почав делать Життєві замальовки. На Невського побачені сценки з пам'ятовував, Дещо -Що з армійського побуту підхоплював ".

 • 4

 • 5

  "" Головне в картині – віразність ", – говорів мій перший наставник у Дитячій ізостудії при палаці Текстильників в Ташкенті, Яків Львович Фрумгарц. Віразність пролягав в умінні автора Передат емоцію, настрій, Відкрити двері в свой, Створений только тобою світ, тому в студії заохочували повна свобода фантазії, а елементи навчання композіції та перспективи вводити ненав'язливо, як би мімохідь. Зауважте, скільки ми бачим технічно грамотних робіт, но залішають нас абсолютно байдуже. Тому если Вашої дитини з пе вих зайняти в дитячому гурт ку сідають за малювання натюрморту з натури – за руку его и біжіть звідті ".

 • 6

 • 7

  "Навчаючісь у Військовому інженерно-космічному інстітуті, я получил ще один важлівій творчий урок. Я малювать шаржі на товаришів по службі и командирів. А мої друзі розмножила шарж на начальника курсу, и Малюнок з'явився у них в приліжкові тумбочках. Я БУВ вікліканій "на килим" і после легкої прочухана зрозумів, что можу "змінюваті світ" вокруг … хоча и не всегда в пріємну для себе сторону. и вдячний своєму командиру и вчителю, Який, які не Дивлячись на двозначність ситуации, не давши моїй пристрасті загнути, так что в течение Усього навчання я продов ував малювать Карик АТУР ".

 • 8

 • 9

  "Якщо Говорити про сам Гостра и основному напрямку карикатури, про політічну сатиру, то у него є дуже сильне властівість – уміння десакралізуваті об'єкт глузування, особливо если об'єктом є можновладці. А тепер поставімо Собі запитання: затребуване сегодня це якість жанру в друкованій прессе, на телебаченні? чи часто ви зустрічаєте там персоніфіковані карикатури на чіновніків вищої ланки? У російському інтернет-просторі карикатура поки дихає вільніше ".

 • 10

 • 11

  "Серед людей зараз установка така, что карикатура – це зла сатира, це Багнет такий, Який декому всаджують. І цього ніхто НЕ хоче. Зато розцвіла карикатура з гегом, Який повинен насмішіті. І коли заходять на карикатурний сайт, то чекають, что будут неодмінно голосно реготаті. но карикатура, як и будь-який жанр, набагато ширше. як в кіно – НЕ только комедія и трагедія існують, а й мелодрами, и трагікомедії и так далі и тому подібне ".

 • 12

 • 13

  "Іноді доводиться чути, что мої роботи НЕ карикатури, а являються собою Щось інше. Я не стурбованій класифікацією, но все ж думаю, что властівій Їм зазвічай Якийсь" гег "свідчіть самє про карикатурний походження. А в властівому карікатурі спотворенні мені хочеться Побачити и Показати красу. Тому мої роботи можна назіваті "красивими карикатурами", якщо хочете. Взагалі, наш жанр набагато ширше, чем здається. Карикатура на кшталт усмішці. Аджея в усмішці Стільки відтінків! и на повний рот, и іронічна, и загадкова джокондовской, и сміх скв зь сльози, и что таїть смуток … Тому карикатура – Це не только соціальна и політична сатира, дружні шаржі и простенькі ізошуткі, а й філософія, погляд на життя через призму іронії и дотепності ".

 • 14

 • 15

  Попов считает, что карикатура не винних буті потворною: "Ми з другом, Який шукав картину для своєї квартири, ПІШЛИ в галерею на ливарно. І побачим два поверхи жахливо депресивно робіт, Які передавали емоційний и соціальний стан зі старої епохи, коли люди вісловлювалі в живопису Відчай и повне безнадійна самотність. Если повісіті таку картину, то потім Незабаром можна повісітіся и самому. Краще відразу Мунка "Крик" повісіті, суїцид настане швідше. и я зрозумів, что нужно малювати красиве. Щоб люди здівуваліся, посміяліся, а головне, что Ті НЕ впадала у Відчай ".

 • 16

 • Comments

  Новости