Урожайність вашої яблуні залежить від того, які рослини ростуть поруч. Тому, якщо хочете збирати влітку та осень сокові ароматні домашні яблука, дотримуйтесь цих правил “сусідства”.

Про це пише ProstoWay.

Не треба садити поруч із яблунею такі дерева та кущі

Вишня та черешня

Причина в тому, що вишня і черешня часто розростаються великими кореневими погонами, тому важить зростання сусідніх дерев. Такі висновки були зроблені деякими дачниками, які спилювали стару вишню, а яблуня поруч починала активно плодоносити.

Каліна

Калина має властивість поглинати багато вологи з ґрунту, забираючи її у сусідніх з нею яблунь. Крім того, через калину на дереві може завестись попелиця. Адже цей шкідник дуже любить знищувати кущ.

Сирень

Рослину люблять за красу, вона приємно пахне під час квітнення у травні, але часто на ній з’являються всілякі шкідники, хвороби. Тому це дуже небезпечний “сусід” для яблуні.

Жасмін

Досвідчені садівники кажуть, що жасмин краще садити біля малини, відростки якої захоплюють дедалі нові ділянки. Річ у тім, що жасмин має властивість придушення росту інших рослин, тому біля яблунь, особливо молодих, його не садять.

Раніше ми писали, які сорти яблук найкраще підходять для пирогів.

Також повідомлялося про несподівані наслідки щоденного вживання яблук.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.