Connect with us

Культура

незважаючі на Скасування оголошено програма фестивалю – Українські новини


Гендиректор мережі Cinemark Марк Зораді (Mark Zoradi) заявил, что Warner Bros. НЕ собирается відкладаті реліз "доводять", незважаючі ні на що. За его словами, в студії вважають, что кінотеатри в США відкріються в ліпні, хоча офіційніх дат на Сейчас немає.

"Ми підтрімуємо зв'язок з Warner Bros., и смороду налаштовані оптімістічно. І студія, и Крістофер Нолан вірять, что фильм Вийди в американський прокат 17 липня. Само собою, ми покладаємося на ті, что ситуация з Covid-19 и далі буде поліпшуватіся, а Державні обмеження поступово попускати ", – говорити Марк Зораді.

Однако Зораді зазначилися, что в компании Готові до будь-которого розвитку подій – даже если Відновлення показів придется відкласті ще на місяць, серйозно НАСЛІДКІВ для Cinemark НЕ буде. Поки що співробітнікі готуються до Відкриття в період з 19 червня по 10 липня – Їм необходимо орієнтуватіся хоча б на якусь дату.

Глава мережі такоже підкреслів, что даже при всех додаткові заходи безпеки его кінозалі будут приносити прибуток. У разі, если на сеансі буде зайнятий только половина Місць, збитків буті не винних, считает ВІН.

Зйомки "Аватарів": Кемерон и Ландау повернув в Нову Зеландію

Кроме того, Зораді рассказал, что даже при самому оптімістічному розвитку подій, кінотеатральній бізнес зможу вернуться до показніків до пандемії только до 2022 року. Це стосується НЕ только відвідуваності, но и кардинально змінівся графіка релізів, до которого придется адаптуватіся прокатнікам.

При цьом касовий Потенціал великих фільмів на кшталт "доводять" або "Мулан" буде много в чому залежаться самє від кінотеатрів, підкреслів глава Cinemark.

"Загін самогубців" може отріматі "версию ійєра"

"Не думаю, что в поточній ситуации бокс-офіс таких релізів серйозно постраждає. Все Залежить від того, Наскільки безпечно середовище створімо в кінотеатрах ми и Наскільки Сильний Попит забезпечать Самі студії", – сказавши ВІН.

Comments

Новости