Connect with us

Культура

Netflix зніме серіал про дерло темношкірою мільйонерші — Українські новини


До Величезне удовольствие фанатів "Дедпулу" сиквелу кінокоміксу про балакучість найманця удалось побити оригінал по рівню гумору, екшену и драми. А ось чи буде таким триквел картини, Вже під великим харчування, оскількі режисер Девід Літч Розсудів, что "Дедпулу" необов'язково мати дорослий рейтинг.

Саме рейтинг R віділів картину про антигерой на тлі всех других подібніх проектів и прініс студії Fox сотні миллионов долларов. Однако тепер Божевільний найманець Уейд Вілсон вернулся "додому" — в студію Marvel. Шанувальник переживали, что керівництво Опис Disney просто не дозволити продовження "Дедпулу" війт в дорослому рейтингу, и це зніщіть картину.

А ось что з цього приводу сказав постановник Девід Літч: Так, у фільму рейтинг R, но ВІН НЕ обов'язково повинен віпускатіся під брендом Marvel. У тій же година Йому НЕ обов'язково мати дорослий рейтинг, а Disney НЕ обов'язково делать проекти только з рейтингом PG-13. Я думаю, ми Знайдемо золоту середину.

Нагадаємо, глава студії Боб Айгер заспокоїв фанатів "Дедпулу" і запевне, что пом'якшуваті тон фільму ніхто НЕ буде, вместо цього керівництво Опис планирует запустіті окремий бренд, під Яким будут віходити вісокорейтінгові картини. Однако чи буде все так, а не інакше, достеменно невідомо.

"Форсаж: Хоббс и Шоу": Кіану Рівз МІГ з'явитися у фільмі

Для мене загадка, як Disney собирается ввести "Дедпулу" в кіновсесвіту Marvel, но віходячі з того, что я чув, все идет добро, — поділівся Літч.

Відзначімо, что творці Вже випускає в прокат пом'якшення версию "Дедпулу", однак цею експеримент оказался успішнім лишь в Китаї. У всех других странах фільм показавши невтішні результати.

Comments

Новости