Connect with us

Культура

Netflix закриває Популярний КОМЕДІЙНИЙ Мультсеріал "Кінь БоДжек" (Відео)


Новини культури:Перша частина шостого и последнего сезону "Коня БоДжека" Вийди на Netflix 25 жовтня, а друга половина – 31 січень 2020 року.

Мультсеріал "Кінь БоДжек" завершитися после майбутнього шостого сезону, сообщает видання The Hollywood Reporter. І хоча творець шоу Рафаель Боб-Ваксберг всегда планував, что в его мультсеріалі про антропоморфної коні буде Всього Шість сезонів, одна з зірок "БоДжека", Аарон Пол, тепер оскаржує Цю тезу, заявляючі, что Netflix Фактично скасував БоДжека.

Відповідаючі на стурбовані твіті фанатів про Закінчення шоу, Пол рассказал, что потокове гігант "відправів БоДжека на пасовища".

"Закохався в ціх персонажів, як и всі інші, но, на жаль, Netflix подумавши, что настав час опустіті завісу, и ось ми тут, – написавши ВІН. – Смороду дали нам будинок на 6 прекрасних років. Ми Нічого не могли з ЦІМ вдіяті ".

"Сімпсони" передбача мова гріти Тунберг про зміну клімату ще в 2007 году (Відео)

Ні Netflix, ні Боб-Ваксберг поки НЕ прокоментувалі версию Аарона Пола, но Це не Було б таким Вже й великим сюрпризом, пише видання CoS. Стример, Який Рідко публікує рейтинги своих шоу, чи не Вперше закриває візнані критиками серіали з сильними фан-базами. Например, после первого сезону закрили серіал Тука и Берті, а Містичний серіал ОА – після двох.

джерело

Comments

Новости