Connect with us

Культура

Netflix поділився трейлером драми (Відео) – Українські новини


Норвезький співак Олександр Рибак випустив другу за місяць відеороботу. «Магічний» кліп на пісню Magic представлений на Youtube-каналі Рибака.

У новому кліпі переможець Євробачення постав в самих різних життєвих ситуаціях, які відбуваються життя будь-якого кожен день. Дії відео відбуваються в різних локаціях: в будинку, на вулиці, на стадіоні, в перукарні, у води …

Кліп вийшов дуже яскравим і оптимістичним.

Як розповів співак, пісню Magic він написав, коли був готовий опустити руки через залежність від таблеток. Але відновитися йому допомогла звичайна дівчина на ім’я Мартіна. А точніше її блог, в якому вона ділитися подробицями свого складного хвороби. Дівчина практично кожен день знаходиться в лікарні, але все ж не здається.

Група Jonathan Livingston випустила атмосферне кліп на пісню «Подаруй мені ріку» (Відео)

Олександр додав, що саме за допомогою Мартіни і її блогу артист відновився, знову став посміхатися на вулиці, танцювати по стежках, і раптом все нудні речі стали чарівними.

«Я не можу дочекатися, коли ви все станете танцювати і співати під цю літню пісню і поширювати магію серед тих, кому це може знадобитися»- поділився Олександр Рибак.

джерело

Comments

Новости