Connect with us

Культура

Netflix опублікувала три Нових трейлера до "Відьмак" (Відео) – Українські новини


Чим Ближче Прем'єра екранізації книг Анджея Сапковського про Геральта з Рівії, тім старанніше Netflix розпалює до неї Інтерес. І тепер гра идет по-крупному, Аджея компанія порадувала фанатів "Відьмака" відразу трьома трейлерами.

У кожному трейлері НЕ только показує мандрівнікам Нові кадри, включаючі більш повні Версії сцен з попередніх відео, но и розкривають коротка передісторія и характер персонажів, причому розповідають про них Самі актори.

Так, Генрі Кавілл поділівся, что его герой Геральт відбувається з тих мутантів, Які живуть без будь-якіх емоцій. Альо незважаючі на жорстоке прізвісько М'ясник з Блавікена, персонаж не залішається осторонь від добрих вчінків. До речі, такоже в новому ролику про Геральта можна як слід Розглянуто его одного Лютик у віконанні Джоуї БАТІ, Який, як Ранее з'ясувалося, сам грає на лютні и співає.

А Аня Чалотра, яка зіграла Йенніфер з Венгерберга, розповіла, что ее героїня булу звичайна Горбунов, Якій Завдяк Щасливе випадки довелося навчітіся магії, после чего ее вигляд змінівся. Альо свою в прямому СЕНСІ Чарівну красу ЧАРОДІЙКА застосовує з розумом. Хоч книги и не дають полного уявлення про Йенніфер, в серіалі їй буде відведено цілий епізод, а значить, фанати зможуть более дізнатіся про цього персонажа.

"Батьківщина": Вийшов трейлер фінального сезону (Відео)

Віконавіця роли Цири з Цинтра Фрейя Аллан повідала, что ее героїні судилося вирости звічайної Принцеса, яка НЕ ​​знає бід и турбот. Альо после того як вона разом Втрата всех, хто був їй доріг, Цири Залишайся только Виконати волю ее покійної бабусі – відшукаті Геральта.

Дізнатіся, Які ще сюрпризи готовит фанатам "Відьмак", можна буде зовсім скоро. Прем'єра серіалу на Netflix запланована на 20 грудня.

Comments

Новости