Connect with us

Культура

Netflix назвавши дату релізу іншого сезону – Українські новини


Новини культури:Екс-ведучий проекту "Феномен" на телеканалі СТБ Георгій Колдун прийшов на кастинг 10 сезону вокального шоу "Х-фактор".

Співак рассказал, чому самє зараз решил Показати свой талант суддю-Х, а такоже зізнався, чи сумлінно з приводу участия в шоу з рідним братом – відомим білоруськім співаком Дмитром Колдуном.

"Мені подобається проект и сам формат. Мені подобається, як знімає СТБ, Аджея я працював там років 9 назад над проектом "Феномен" і бачив всі процеси зсередини. Мені 42 роки, Це вже НЕ дитячі якісь подвиги, просто решил спробуваті. Нічого надприродного за ЦІМ НЕ стоит. Чому зараз? Це скоріше такий збіг обставинні.

У мене дуже много концертів в Беларуси – з живим складом, сольних. У Якийсь момент захотілося найти іншу аудіторію. "Х-фактор", Незалежності від результату, дасть можлівість проявіті собі в тій музиці и манерою Виконання, в Якій можу Щось продемонструваті", – коментує Георгій своє решение про долю в шоу.

TAYANNA переспівала пісню Кузьми Скрябіна "Дельфіни": відео

При цьом, нікому з рідних Георгій НЕ повідоміла про ті, что решил спробуваті собі на "Х-факторі", а такоже зізнався, что зі своим братом Дмитром Колдуном смороду зазвічай НЕ радян.

"Ми ділімося якімісь пріємнімі промовами або інформацією. У цьом плане более потрібна підтримка і аналіз того, что відбувається. Для мене це важлівіше, чем якісь настанови", – Додав ВІН.

джерелоComments

Новости