Connect with us

Культура

Netflix назвавши дату прем'єри нового сезону – Українські новини


Новини культури:"Континенталь" глибші розкріє світ "Джона УІКа", показавши Цю всесвіт від імені різніх героїв.

В очікуванні Нових промоматеріалів "Континенталя", Який Вийди на каналі Starz, режисер и виконавчий продюсер Чад Стахелскі поділівся багатообіцяючімі деталями сюжету майбутнього шоу.

У бесіді з Fandom режисер зазначилися, что буде відрізняті серіал від ОСНОВНОЇ Серії фільмів про Джона Уіке, ВРАХОВУЮЧИ, что всі ЦІ історії відбуваються в одному мире. За словами Стахелскі, шоу охопіть більш трівалій годин відрізок и події розвіватімуться довше, чем тиждень, як то було в повнометражніх стрічках.

Много передісторії будут прісвячені персонажам з фільмів, так что нас чекає кілька цікавіх моментів. Тепер історія буде розказать НЕ только з точки зору Джона УІКа, – рассказал режисер.

"Добре боротьбу" продовжать на ще один сезон

Які самє персонажі удостояться окремої історії, Стахелскі НЕ Згадаю, проти много хто Робить ставки на консьєржа Харона (Ленс Реддік), через которого в течение багатьох років проходило безліч різніх героїв и Який нерозрівно пов'язаний з історією готелю "Континенталь".

Робота над серіалом ведеться Вже кілька років, проти поки невідомо, на якому етапі Зупини виробництво и чи буде у Кіану Рівза камео в шоу. Дата прем'єри "Континенталя" такоже НЕ оголошувалася, проти є думка, что серіал Вийди после "Джона УІКа 4", реліз которого состоится 26 травня 2022 року.

джерело

Comments

Новости