Connect with us

Культура

Неймовірно захоплюючі книги в жанрі містікі (Фото) – Українські новини


 • 1

  Портрет Доріана Грея ", Оскар Уайльд

  Ця книга – Щось прекрасне и Дивовижний. Вона дозволити наповнітіся враженнями. Історія відбувається за часів розквіту аристократичного Суспільства. За мотивами роману Уальда БУВ Створений видовищних фільм про чудесне омолодження и віконанні бажань. Одного разу талановитий художник написавши портрет одного красивого молодого Чоловіка на имя Доріан Грей. Цей красень НЕ сміттям насолоджуватіся своєю зовнішністю. ВІН зроби много для Збереження своєї молодості, даже продасть душу диявола, щоб его портрет старів вместо него. Чи увінчається ця затія успіхом?

 • 2

  "Примара будинку на пагорбі", Шерлі Джексон

  Інтрігуючій роман про привидів входити в число книг за рекомендаціямі Стівена Кінга, а Вже он-то в жахи знає толк. Книга так само виходом друком з немного зміненою назви "Привид будинку на пагорбі". Події розгортаються в Сонячно особняку, орендованого доктором Джоном Монтегю. Разом з іншімі героями Монтегю поселяється в будинку, щоб досліджуваті паранормальні явіща. Незабаром мешканців особняка почінають терорізуваті прімарі!

 • 3

  "Чужинець", Стівен Кінг

  У парку маленького и Затишне Містечка несподівано знаходять труп жорстокости вбітої дитини. Всі докази свідчать про ті, что в городе з'явився ліходій, Який может прійматі вигляд будь-якіх людей. Детектив полиции и приватний детектив беруться за дело. Чи зможуть смороду розгадаті Таємницю Незвичайна злочинця?

 • 4

  "Брудна робота", Крістофер Мур

  Ві не подобаються Надто Вже страшних історій, но вам до душі чорний гумор? Тоді зверніть увагу на творчість Крістофера Мура, что поєднує в Собі жарти и містіку. Его роман "Брудна робота" заслужено входити до Списків найсмішнішіх книг. Втім, початок у книги трагічне. Чарлі Ашер может здати самим звичайний новоспеченім Татка, від надлишком батьківськіх почуттів страждає від легкої параної. Чоловіків абсолютно впевнений, что у его новонародженої доньки є ознака потойбічної сили. Як пити дати в пологовий відділенні від него намагають Приховати, что у Софі хвостик и зайвий пальчик. А тут ще й тип Якийсь поруч ошивается, запевняючі Чарлі в тому, что Бачити ВІН его в прінціпі НЕ може …

 • 5

  "Кладовище Домашніх тварин", Стівен Кінг

  Сім'я Крід, здавай б, живе ідеальнім життям. Успішній чоловік, красива дружина, слухняні діти и хороші умови для життя. Все змінюється, коли Сімейство переїжджає в нове місце. Будинок розташований поруч зі старовинного кладовище, де відбуваються містічні РЕЧІ. Ця культова книга Кінга лягла в основу декількох екранізацій, остання з якіх увійшла в топ кращих жахів 2018-2019 років.

 • 6

  "Пожірає сірість", Христина Лінн Ерман

  Вайолет переїжджає в маленьке містечко, что находится среди лісів. У цьом місці повно загадок. Здається, что Кожна людина тут Щось пріховує. Досить часто тут відбуваються дивні події. Например, нерідко пропадають люди, деякі мучитися від страшних сновідінь. Виявило, что сім'я Вайолет прічетна до создания цього місця. Схоже, настав час розібратіся.

 • 7

  Голодний будинок ", Девід Мітчелл

  Одна з найбільш інтрігуючіх книг про зниклого безвісти змушує з нетерпінням чекати розв'язки. Сюжет пов'язаний з дивним будинком, Господарі которого радо запрошуються до себе гостей. Ось только люди ЦІ знікають без сліду. Що ж діється в тому дивному будинку?

 • 8

  "Хіммельстранд", Йон Айвіде Линдквист

  Чотири сім'ї мило подорожують в фургонах и насолоджуються життям. Одного разу смороду лягли спати и прокинув в якомусь ІНШОМУ мире. Тут Нічого нема. Ходять дивні люди, відбуваються жахливо страшні и незрозумілі РЕЧІ. Як смороду туди попали? Для чого? Потрібно вернуться назад …

 • 9

  "Як повісіті відьму", Адріана Мезер

  Рід головного персонажа славиться своєю поганою репутацією. Кілька століть тому оголосілі полювання на відьом. Легенда свідчіть, что рід Саманти Мезер проклять. Їй живеться несолодко. З нею ніхто НЕ хоче дружити, ее боятися и цураються. Події розгортаються в Салемі, місті, де у кожного є своя таємниця.

 • 10

  "Синя лілія, лілія Блу", Меггі Стивотер

  Даній роман увійшов в топ кращих книг лютого 2019 го. Творчість Меггі Стивотер припадаючи до душі шанувальник фентезі жанру young adult. Блу Розбита и дуже сумна. У неї дуже загадкова и незвичне Зниклий мама. Героїня вірішується шукати ее самостійно. Вона готова сделать все, щоб найти маму, даже відправітіся в Інший Світ. Там вона зустрінеться з реальною загроза. Героїчні друзі Блу Готові піті на много что, щоб Врятувати ее. Чи вдастся Їм це? Чи можна помочь їй через сновидіння?

 • 11

  "Ніч у Самотня Жовтні", Роджер Желязни

  Желязни завоювала серця миллионов шанувальників у всьому мире, Які люблять атмосферу фантастики та фентезі. Даній свой роман (Вихід під різнімі заголовками російською мовою) автор Присвятої видатних письменників-містіків: Мері Шеллі, Говарду Лавкрафту, Едгар Аллану По и так далі. Це чудова книга для осіннього настрою! Сюжет оповідає про таємнічу Грі, яка відбувається, коли Хеллоуїн совпалает з ПОВНЕ місяцем. У цею период рветься сама тканина світобудові, відкріваючі ворота для Древніх – так почінається Гра. Поки команда відкріває намагається впустіті Древніх в наш світ, команда закриває прагнем закрити ворота, Щоб не допустіті качана великих бід.

 • 12

  "Поки тече річка", Діана Сеттерфілд

  Ця історія Почаїв в найтемнішу и Загадкова зимову ніч. Знайду мертва дівчинка. Хто вона? Може буті, одна з тих дітей, Які начали пропадаті давнім-давно? Ніхто ее НЕ впізнає. Загадкова є и тієї факт, что вона якімось дивом воскресла через годину.

 • Comments

  Новости