Парад планет у 2022 році відбудеться у ніч з 23 на 24 червня. Це рідкісне астрологічне явище, під час якого всі планети Сонячної системи шикуються в один ряд. Вплив планет відчуватиметься кілька днів – до 26 червня.

Попередній такий парад був у липні 2020 року, а наступний відбудеться лише у 2040 році.

Астрологи розповіли, кому зі знаків Зодіаку парад планет подарує унікальний шанс стати щасливішим. Про це пише Meta.

Телець

З кінця червня настає сприятливий період для нових знайомств, зміни партнера і чекає успіх у різних комунікаціях: особистих, дружніх, любовних та ділових відносинах. Наприкінці цього року Тельці зможуть зустріти свою велику справжню любов.

Ви зрозумієте, в якому напрямку хочете рухатись далі у професійній сфері та навіть вийде побудувати базу на довге майбутнє.

Діва

Вас чекають серйозні зміни у сімейній та особистій житті. Можливе розлучення та укладення нового шлюбу, поповнення у батьківщині чи нові відносини. Також друга половина року стане періодом важливих змін у кар’єрі, статусі та сім’ї.

З’явиться можливість покращити своє матеріальне становище за допомогою інвестицій, кредитів, спадщини, допомоги спонсорів та аліментів.

Скорпіон

Ви зможете стати більш впевненими і знайдете силу волі. Для Скорпіонів розпочнеться гарний період для знайомств, створення сім’ї, відкриття бізнесу та кардинальних змін.

Можливо, ваше хобі стане вашою роботою і почне приносити дохід. Наприкінці серпня ймовірна зустріч чи знайомство з однодумцем, яка змінити всю життя.

Водолій

Цього року ви зможете змінити місце проживання, почати ремонт або купити нове житло. У жовтні з’явиться можливість покращити фінансове становище, отримати вигідне пропозицію по роботі.

Восени буде багато спілкування, комунікацій та нових знайомств з однодумцями. Можливі поїздки, розширення кругозору, набуття нових навичок.

До речі, раніше ми писали про тих, хто зі знаків Зодіаку знайде своє счастье цього літа.

А також розповідали про те, кого зі знаків Зодіаку чекають серйозні зміни у липні.

Источник

Оставьте комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.