Connect with us

Культура

Названо найбільш очікувані новинки серіалів травня 2020 року – Українські новини


Незважаючі на ті, что пандемія коронавируса и введення карантинних ЗАХОДІВ в багатьох странах світу позначіліся на зйомки фільмів и серіалів, вихід НЕ всіх з них БУВ відкладеній, а значить, травень приніс з собою кілька новинок, Які обіцяють буті цікавімі.

"Голлівуд"

Прем'єра: 1 мая

Як НЕ складно здогадатіся, дія серіалу відбувається в Голлівуді, в 1950-х роках. ВІН розповідає про групу молодих акторів, сценарістів и режісерів, Які пріїжджають до Голлівуду, щоб прославити на весь світ. КОЖЕН з них зіткнеться з діскрімінацією.

Вийди в срок, но коли 3 сезон – невідомо: частка серіалу "Політик"

"Едді"

Прем'єра 8 травня

Нова робота Дем'єна Шазелла, режисера "Ла-Ла Ленда". Серіал розповість про джазовому музиканта Елліот, Який живе в Паріжі, Керує НЕ дуже успішнім клубом и пережіває кризу.

"Відіграті назад"

Прем'єра: 10 мая

У головних ролях в серіалі зняла Ніколь Кідман и Х'ю Грант. В Основі сюжетом шоу лежить бестселер Джин Ханфф Кореліц про успішне терапевта Грейс. Ее кар'єра находится на злеті, готовится к видання книга, у неї є чоловік и син. Альо Раптова все змінюється: чоловік Грейс пропадає, а сама вона віявляється замішана у вбівстві.

Актори "Рівердейла" розповілі про подалі частку своих екрана героїв

"Крізь сніг"

Прем'єра: 17 мая

Крізь кріжану пустелю, яка скувала весь світ, лине Загадковий поїзд. ВІН рухається без зупинки, а в ньом знаходяться Єдині вижили после глобальної катастрофи на планеті люди. У поїзді тисяча один вагон, люди в них розділені по СОЦІАЛЬНИХ класів, но в один момент люди дізнаються, что два вагони хотят відчепіті від потягу и кинути.

"Космічні сили"

Прем'єра: 29 мая

У некогда году президент США Дональд Трамп з помпою ініціював запуск Збройних сил "Космічні війська", среди завдання якіх – захист інтересів США в космосі. На це відреагувалі Netflix – сатиричні серіалом "Космічні сили" зі Стівом Каррель в якості продюсера, автора и Виконавця головної роли.

Comments

Новости