Connect with us

Новини Вінниці

«Навігатор» шість років тому приєднався до лав тероборони Вінниччини і навчає бойовій медицині, топографії, орієнтуванню


Тренер зі спортивного туризму та орієнтування на позивний «Штурман» у Теробороні з 2016 р. За освітою вчитель, вчитель фізичної культури та оборони України в цивільному житті, тренер зі спортивного туризму, альпінізму та орієнтування.

Історію бійця розповіли у прес-службі 120-ї бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

«Коли я вступив у «Тероборану», ще до початку тотальної агресії, моя родина однозначно підтримувала мене. У перший день війни зі зброєю в руках я з самого ранку займався організацією одного з блокпостів на в’їзді до Вінниці. А моя родина, в свою чергу, підтримувала мене і пишалася мною. Постійно відчував підтримку дружини та сина», – розповідає Навігатор.

Наразі «Навігатор» лікується від військового поранення коліна. Брав участь у бойових діях в Ізюмському та Слов’янському районах.

«Після повернення з групою інструкторів проводили підготовку новобранців», — розповідає «Навігатор». Моє завдання полягало в тому, щоб навчати бойовій медицині, топографії, орієнтуванню на місцевості, інколи основам альпінізму (для військових завдань), основам радіозв’язку.

«Навігатор» зізнається, що найголовніше в роботі сервісного майстра – регулярно підвищувати рівень своєї обізнаності в усіх сферах військової справи, постійно обмінюватися знаннями. Довіряй своїм товаришам, товаришам, з якими служиш. Дуже важливо, щоб була довіра і до командирів усіх рівнів.

«Перемога має бути беззастережною, справа в тому, що країна агресора розвалюється назавжди і не має більше сил і можливостей нападати на нас. Більш того, весь світ має змінити своє ставлення до українців. Після війни хочу повернутися до роботи з дітьми. Необхідно змінити виховання студентів на патріотичне. Якщо хочеш миру, готуйся до війни. Тому потрібно правильно виховувати молодь. Ми не агресивні, але можемо бути як ті бджоли. Хто до нас залізе, той загине. І це треба інвестувати в освіту», – розповідає «Навігатор».

Повідомлення в зручному форматі на нашому телеграм-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/navihator-shist-rokiv-tomu-pryyednavsya-do-lav-ter-borony-vinnychchyny-i-navchaye-boyoviy-medytsyni-topohrafiyi-oriyentuvannyu.html

Comments

Новости