Connect with us

Культура

найсвітліші книги, Які Варто Прочитати дитині перед сном (Фото) – Українські новини


 • 1

  "Вінні-Пух и всі-всі-всі", Алан Мілн

  Незграбних плюшевий ведмедик на прізвісько Пух став героєм безлічі чудовим екранізацій, Заснований по Книзі, якові Мілн написавши для свого маленького синочка. Сластьона, непосіда и бешкетник Постійно досліджує неосяжній оточуючій світ, знайомлячісь з найрізноманітнішімі мешканцям зачарованість лісу. У Цій Книзі безліч міліх персонажів, в якіх просто Неможливо НЕ закохати.

 • 2

  "Маленький принц", Антуан де Сент-Екзюпері

  Історія про хлопчика, Який живе на далекій-далекій планеті, вважається одним з найбільшіх шедеврів в Скарбниці світової літератури. Подорож з кріхіткою-принцом по світу, ми зустрічаємо чудовий дорослих, что вражаються нас своєю поведінкою. Смороду давнім-давно забули про ті, что означати буті дитиною и жадібно вбиратися в собі красу світу: вдіхаті пахощі бутонів троянди, гладіті м'яку шерсть Ласкавого звіра, мілуватіся зірками … Чудова Творіння французького письменника однаково любимо и дітьми, и їх батьками. Воно віховує найкращі РІСД, допомагаючі хлопцям и в дорослому жітті Зберегти в серці доброту и любов до Всього живого.

 • 3

  "Казки дядечка Римуса", Джоель Харріс

  Як приємно погортаті перед сном Яскравий збірник казок Римуса, мілуючісь Кумедна ілюстраціямі з персонажами історій. Братик Лис, Братик Кролик, Братик Вовк и всі інші герої уособлюють собою Різні Людські характери, показуючі нам на прікладі своєї поведінкі, якіх помилок слід унікат в спілкуванні з іншімі людьми. Много іменітіх письменники з ніжнім трепетом відгукуваліся про Цю книгу, якові ніні считает одним з найважлівішіх творів для дітей.

 • 4

  "Аліса в Країні чудес", Льюїс Керролл

  Як же можна обійті стороною одну з найбільш чарівніх казок з коли-небудь створене? Просто дух захоплює від польоти авторської фантазії, коли ми разом з Алісою слідуємо за Білим кроликом, щоб потрапіті в Інший вимір, непідвладне законам логіки и фізики. Тут гусеніці розмовляють, зайці чинно п'ють чай, а Чеширського Кіт і зовсім розчиняється в повітрі, загадкова посміхаючісь на прощання! Завдяк розвитку СУЧАСНИХ технологій, з'явилися Нові видання інтерактівної книги. Варто навести на барвісті ілюстрації камеру телефону, як на екрані картинка ожіває, перетворюючісь в захоплюючій трівімірній мультфільм!

 • 5

  "Муфта, полботинка и Мохова Борода", Ено Рауд

  Захоплюючій цикл Естонський автора присвячений забавним наксітраллям – кріхітнім человечкам. Мультфільм за мотивами Серії Вийшов спірнім, потім на внутрішню Самі книги чарують своєю добротою. Рауд удалось создать шедеври, что щеплять дітям любов до природи и тварин без тужлівого читання повчальніх лекцій. Вашим малюкам напевно сподобаються милі наксітралі: один з них закутується в муфточку по Самі вуха, другий хізується в половіні Черевика, а у третього растет борода з справжнісінького моху, посіпаного Соковита ягодами.

 • 6

  "Домашній улюбленець", Джин Уїлліс и Тоні Росс

  У Цій казці все шкереберть и не діти мріють завести собаку, а милі щенки хотят завести Собі чоловічків! Філя благає батьків подарувати Йому людини, но смороду категорично проти. Аджея за людьми потрібне око та око: з ними треба играть, з ними треба гуляти. А Раптена нашкодив в будинку? До того ж, люди – істоті прімхліві и відресіруваті їх практично Неможливо. Філя зовсім Було засмутівся, но Раптен Йому пощастило зустріті пустотлівого рудоволосого хлопчика. Наш песик решил его пріручіті!

 • 7

  "Зоряна ніч", Джиммі Ліао

  Здавай б, це звичайна книга про самих Звичайно дітей и немає в ній ніякіх жахів – лишь реалії повсякденного життя більшості сімей. Ось только после ее прочитання хочеться обійняті всех-всех діточок світу, заглянути в їхні очі и запитати: "Ви НЕ Самотня?". У книги мало тексту и вся атмосфера створюється за помощью великих (почти на всю сторінку) ілюстрацій, что зображують будні дітей и їх фантазії – чарівний світ, куди два одиноких дитини збігають, щоб сховатіся від шкільних хуліганів и постійніх сварок батьків. Если ваш дитина не заведені друзів и мало з вами спілкується, Спробуйте Прочитати Йому казку Джиммі Ліао вголос. Бути може, дитина зрозуміє, что НЕ самотній и зможу відкрітіся своим мамі и татові.

 • 8

  "Як Маша посварились з подушкою", Галина Лебедєва

  Жила-була маленька дівчинка на имя Маша. Дуже Шкідлива, треба Сказати, дівчинка. Якось раз вона прімудрості посварітіся з, власною подушкою и прогнала ее геть. Та только виявило, что без подушки-то спати не зручне, чи не м'яко. Стала Машенька шукати заміну подушці: то прікорнет на жердіні в курнику, то залізе в собачих конурку. Так все не ті и все не так! Від бі скоріше повернулася подушка додому, щоб дівчинка знову змогла солодко спати.

 • 9

  "Мій чотіріногій друг", Оксана Стазі

  Даній вітвір Стазі стало бестселером и попал в списки найулюбленіших дитячих книг за результатами 2015 року. А хто Складанний цею список? Занудні бібліотекарі, строгі батьки та всякі там бюрократи з міністерств? Як бі не так! Самі діти и були тимі пріскіплівімі суддю, відбіралі Кращі перлини з літературних творів для малюків. І їх мнение, погодьтеся, дорогого коштує. Цей захоплюючій збірник містіть в Собі Кумедні казки, поклікані навчіті хлопців життя.

 • 10

  "На добраніч, Карлхен!", Ротраут Сюзанні Бернер

  Вас чекає знайомство з ще одним Неслухняний Малюков, Який упірається и не хоче лягаті спати. Ізобрітательній тато прідумує для Карлхена цілу гру з подорожжю на тапочковом поїзді. Смороду досліджують Різні міста з Кумедна назв, щоб Нарешті прибут до пункту кінцевого призначення – на станцію в Спібург! Ця чудова казка напевно переконає будь-яку егозу в тому, что пора йти спати. Твір входити в список книг, рекомендованих для читання дітям.

 • 11

  "Фабрика чарівніх іграшок", Олександр Бер

  Складно уявіті дитину без іграшки, и даже если у дітей много іграшок, всегда знайдеться одна найулюбленіша. У чому ж особлівість ціх пупсів, ведмедіків и ляльок? Справа в тому, что Такі особливі іграшки створюються на спеціальній Зачарованої Фабриці доброго чарівника Власія. На жаль, злісній чаклун Переруг батогів свои підступі, щоб погубити фабрику и Власія. Хоробрів лялька Глаша вірішує заручітіся с помощью своєї маленької господині, щоб Врятувати фабрику іграшок, щоб захістіті світле дитинство миллионов дітлахів!

  "Знаєш, як я тобі люблю?", Сем Макбратні

  Проста, но Надзвичайно мила казка, яка народжує посмішку. При ее чітанні піднімається в душі така хвиля ніжності, что перехоплює подих и даже трішки хочеться плакати. Це історія про маленького зайчика, которого тато Укладає спати. Перед сном великий заєць и его Крихітка розповідають, як сильно один одного люблять. Їх любов велика и не знає кордонів. Вона простягається до самих кінчіків Довгих вушок, до самого горизонту, аж до місяця и назад …

 • Comments

  Новости