Connect with us

Культура

найпошіреніші міфи про премії YUNA – Українські новини


Напередодні 9-ої церемонії Национальной Музичної премії YUNA, Організаторі розповілі, як музиканти потрапляють в номінацію, як проходити Голосування за номінантів, як формується склад журі, чому Неможливо купити победу в премії або фальсіфікуваті результати Голосування.

Незважаючі на ті, что всі процеси YUNA абсолютно прозорі, а інформація знаходиться у відкрітому доступі на сайті, головна музична премія обросла десятками необгрунтованою міфів и пліток. Оргкомітет прокоментував найпошіреніші з них.

Міф 1. Музиканти потрапляють в номінацій того, что смороду Популярні

Претендуваті на премию могут виконавці, Які випустили новий матеріал в період з 1 листопада Минулого року до 31 жовтня поточного. Змагати в номінації "Кращий виконавець", "Краща віконавіця", "Краща поп-група» и «Краща рок-група" можливо только за умови Ротації треку на FM-радіо, а в номінації "Інший формат" навпаки – НЕ маючі ротацій на радіо та музична телеканалах и при цьом випустила альбом або ЕР в течение звітного року. Що стосується категорії "Найкраща пісня до фільму", Враховується дата прем'єри стрічки, а не пісні.

Міф 2. У голосуванні YUNA может брати участь будь-хто

Премія YUNA – експертна нагорода. На всех етапах відбору переможців право голосу ма ють только члени журі. Склад експертів щорічно змінюється и вдосконалюється. На сегодня це 81 представник української Музичної индустрии з досвідом НЕ менше п'яти років в Музичній сфере.

Міф 3. Не відомо, хто входитиме до складу журі YUNA

На Офіційному сайті премії є розділ, присвячений журі премії. У ньом є професійне досьє на кожного з діючіх експертів.

Міф 4. Члени журі YUNA некомпетентні

Компетентність кожного з Членів журі, Які вірішують частку нагороди YUNA, підкреслює ефективна діяльність проектів, в якіх смороду Працюють.

Міф 5. Організаторі премії фальсіфікують результати Голосування журі

YUNA – єдина в Україні музична премія, яка має гаранта чесності. Ця роль належить Deloitte Ukraine – Українському представництво брітанської компании, яка має 175-річний досвід на Сайти Вся консалтингу та аудиту. Deloitte – Багаторічний партнер престіжної Музичної нагороди Grammy.

Міф 6. "На манежі одні и ті ж"

За Вісім років нагороди YUNA отримувалася Різні артисти, композитори, поети, кліпмейкерів и менеджери віконавців – всього 51. При цьом за период 2012-2019 Було вручено 93 статуетки. В історії YUNA – 21 переможець, Який має более, чем одну нагородили. Всі інші ма ють в актіві лишь по одній статуетці.

Міф 7. YUNA – премія для "попси"

YUNA Зазначає артістів різніх жанрів и верств українського музично процесса. КОЖЕН популярний стиль має певні канони, Які НЕ всегда зрозумілі пересічному слухачеві. Важлівою місією премії є підтримка перспективних артістів. The HARDKISS, ONUKA, MONATIK, KAZKA и много других получил свои Перші нагороди YUNA тоді, коли співали в клубах, а не на великих майданчиках. А з 2019 року премія має номінацію "Інший формат", в якові потрапляють найкращі виконавці, Які НЕ ма ють ротацій на FM-радіо та музична телеканалах. Саме тому премія їх підтрімує.

Міф 8. премию YUNA можна купити у генпродюсера Павла Шилько

Павло Шилько, як и будь-який член оргкомітету YUNA, що не має доступу до конвертів з іменамі переможців. Це віняткове право компании Deloitte Ukraine.

Міф 9. Співачка KAMALIYA щорічно виграє премию. Вона кож вірішує, хто переможе

KAMALIYA – Почесний гість церемонії YUNA, співачка, яка щорічно готовит Яскравий ексклюзивний номер. Жодних разу за Історію премії KAMALIYA НЕ булу ні номінована, ні вінагороджена. І, Звичайно, не могла впліваті на результат Голосування.

Виступи KAMALIYA – це виявило вдячності оргкомітету YUNA за велику підтрімку, якові проект отрімує від Чоловіка, співзасновніка премії бізнесмена Мохаммада Захура.

Comments

Новости