Connect with us

Культура

Національний художній музей в Києві закрили – Українські новини


Київський Національний художній музей довелося закрити на невизначений термін. Причиною такого рішення став обвал бортика біля будівлі музею, яке сталося в кінці минулого тижня.

«Шановні відвідувачі! На жаль, через технічні причини музей закритий на невизначений термін. Слідкуйте за оголошеннями на наших сторінках. Дякую за розуміння!»- повідомляється на офіційній сторінці музею в Facebook.

Також. трапилася ситуацію прокоментував і міністр культури, молоді та спорту Олександр Ткаченко. На своїй сторінці в Facebook міністр написав, що вже готуються документи для виділення коштів на ремонт музею з резервів Кабміну.

Також, він зазначив, що збирається звернутися до чиновників з приводу фінансування ще кількох об’єктів, щоб запобігти подібним випадкам у майбутньому.

«Ця ситуація ще раз підкреслює важливість старту проекту« Велика реставрація »для нашої країни» – написав Олександр Такченко.

Картина українського художника продана за рекордні $ 56 тис. На аукціоні

Як зазначив міністр, вся сума ремонтно-реставраційних робіт Національного художнього музею становить 68 млн гривень. До кінця року буде виділено 30 млн грн. для першочергових робіт.

Також, Ткаченко уточнив, що процедура виділення коштів на ремонт у музеї розпочнеться вже з 10 агуста, тобто з сьогоднішнього дня, «щоб найближчим часом музей був знову відкритий для відвідувачів».

джерело

Comments

Новости