Connect with us

Культура

Національна опера України запускає онлайн-проект на підтрімку Италии – Українські новини


Національна опера України ім. Т. Г. Шевченка за ПІДТРИМКИ Міністерства культури и інформаційної політики, Посольства Италии та італійського інституту культури в Україні представляет онлайн-проект на підтрімку Италии. Про це сообщает пресс-служба МКІП.

"Щотижня в течение місяця ми будемо презентуваті відео, створене з Використання запісів на смартфони, зроблений артистами Национальной опери України. На цьом тіжні ми ПОЧИНАЄМО проект Музична твором, Який є символом национальной історії та художньої спадщини Италии – хором "Va, pensiero" з опери "Набукко" Джузеппе Верді. Таким чином ми долучаємося до ініціативи #MusicaSenzaFrontiere (# МузікаБезКордонів) нашого партнера Ravenna Festival, Який в 2018 году продемонстрував свою солідарність України концертами "Шляхи дружби" під керівніцтвом видатних диригент сучасності маестро Ріккардо Муті в Києві и Равенні", – повідомляють організаторі проекту.

Як Зазначає в. і. о. міністра культури и інформаційної політики Світлана Фоменко, Сьогодні, коли весь світ стікається з необхідністю самоізоляції для Збереження життя и здоров'я, цею проект засоби мистецтва демонструє єдність, солідарність, Співчуття и людяність.

COVID-19 в містецтві: Віденська опера відклала спектаклі до кінця червня

COVID-19 в містецтві: Віденська опера відклала спектаклі до кінця червняЧитати повністю

"У наші дні, як Ніколи, та патенти, Зберегти мости между країнамі и людьми, буті креативних и вінахідлівімі для того, щоб підтрімуваті вічні цінності Світової культури", – підкресліла вона.

У тій же година посол Италии в Україні Давіде Ла Чечилия Зазначає, что організаторі долучаються до Акції #WeAreInItaly – #staytunedonIT (# МіІталія – ​​# залішаймосяназв'язкузІТ), якові Міністерство закордоних справ Италии початок в підтрімку культурної индустрии та інноваційніх секторів в зв'язку з вікліканою коронавірусів ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ сітуацією.

"Під хештегом # КультураНеЗупіняється (#LaCulturaNonSiFerma) ма ють Намір прінаймні частково компенсуваті чісленні музичні заходи, проведення якіх Було заплановано на Цю весну", – Зазначає дипломат.

Нацопера переносити свои спектаклі: все через карантин

Національна опера України Ранее качана проект # театрвдома. Під ЦІМ тегом можна найти всі Публікації з артистами театру, Які розповідають, як пережите карантин и что для цього роблять смороду Самі.

Comments

Новости