Connect with us

Новини Вінниці

На Вінниччині волонтери із інвалідністю виготовляють окопні свічки для воїнів


У місті Козятин молодь з інвалідністю активно долучилася до волонтерського руху. Щотижня у вівторок і п’ятницю вони виготовляють траншейні свічки більш ніж у двох місцях. Роблять це з великим завзяттям, щоб бійці могли зігрітися взимку. Вже виготовлено понад 600 траншейних свічок.

«Ми виготовили понад 200 траншейних свічок. А зараз готуємося відправити в солдати ще 400. Спочатку людям з інвалідністю було важко впоратися з цією справою. Однак після кількох спроб вони навчилися. Тепер руки роблять самі. Виготовляти свічки приїде 18 людей, членів нашого об’єднання «Дом». Ми розділили їх на підгрупи, щоб вам було легше працювати. Тому одні приходять у вівторок, інші в п’ятницю. Їм подобається, вони почуваються потрібними», – коментує Вінниця.info Тетяна Яковлєва, голова Асоціації батьків інвалідів «Дім» Козятинського району.

Муніципальні підприємства та волонтери допомагають групам «Дім» матеріально: привозять парафін, картон, банки.

«Ми вже закупили парафін для наступної партії траншейних свічок. Також купуємо цукерки і до кожної прикладаємо побажання та передбачення. Все це пакуємо в пакети, які шиють мами людей з інвалідністю. Також ми сушили яблука, діти малювали і все це разом з окопними свічками відправляємо бійцям на передову. Ми не плануємо зупинятися, ми робимо все від нас залежне для перемоги», – додає Тетяна Яковлєва.


Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, Фото Тетяни ЯковлевоїПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/na-vinnychchyni-volontery-iz-invalidnistyu-vyhotovlyayut-okopni-svichky-dlya-voyiniv.html

Comments

Новости