Connect with us

Новини Вінниці

На Вінниччині учні та освітяни висадили квіти «перемоги» на клумбах шкіл


У Вінниці вчителі долучилися до всеукраїнського благодійного проекту «Квіти до школи» («Flowers4school») та разом з учнями висадили квіти перемоги. Проект спрямований на прикрашання українських шкіл квітами та ініційований асоціацією квітникарів Нідерландів та України. У рамках проекту представники Іллінецьких ліцеїв №1 та №3 Іллінецької міської ради заповнили заявку на сайті та отримали велику кількість квітів цибулі.

Про це інформує територіальна громада міста Іллінець.

«Учні разом із колективом ліцею виконали головну місію проекту – на території навчальних закладів висадили цибулинні, які зацвітуть наступної весни. Першими зацвітуть крокуси – у лютому, підсніжники – у березні, а з початку квітня прикрасою двору стануть нарциси, тюльпани, гіацинти та мускусні рослини», – йдеться у повідомленні.

Учні та працівники КЗ «Мізяківсько-Хутірський ліцей» також долучилися до благодійної акції та висадили 500 цибулин квітів – тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів, які прибули з Голландії.

Учні Кордишівської гімназії Козятинської громади також долучилися до проекту Flowers4School, який допомагає озеленити заклади освіти. Студенти висадили близько 500 цибулин різних квітів: тюльпанів, нарцисів, гіацинтів та крокусів.

Представники проекту «Flowers4school» запевняють, що ще не пізно садити цибулинні. Навпаки, кінець листопада і навіть грудень – сприятливий час для процесу посадки, адже всі квіти повинні перезимувати в землі.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фотографії Іллінецької громадиПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/na-vinnychchyni-uchni-ta-osvityany-vysadyly-kvity-peremohy-na-klumbakh-shkil.html

Comments

Новости