Connect with us

Новини Вінниці

На Вінниччині машинобудівельний завод удосконалює виробництво


Турбівський машинобудівний завод відвідав голова Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов. Він ознайомився з виробництвом та технологіями підприємства.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє Сергій Борзов.

«Ми робимо один кран на день – за сім років ми вже настільки покращили виробництво. До війни наші маніпулятори СГ-7500 були підписані на 8 місяців. Зараз ця черга дещо «завмерла» зі зрозумілих причин, але попит залишається. Маніпулятори потрібні скрізь – лісозаготівля, будівництво та інші галузі. Ми єдиний виробник в Україні і продаємо тільки на український ринок. Це принципова позиція», – каже автор ідеї, конструктор, а нині директор Турбівського машинобудівного заводу Степан Сокілецький.

Війна змінила бізнес-плани компанії, але не позбавила бажання продовжувати працювати на Перемогу та бути корисною збройним силам, незважаючи на виклики економіки.

«У Степана Степановича є нові ідеї, а ще – досвід вдосконалення техніки. Розробку нашого конструкторського бюро високо оцінили колеги в Австрії. Є нагороди. Але спочатку ми маємо задовольнити ринок України. Моя принципова позиція – не дорожчати, тому що іноземні аналоги значно дорожчі. Зі свого боку ми сьогодні можемо бути корисними для України. Дякую вінничанам за позицію та за те, що вони знайшли нестандартні рішення для наближення Перемоги», – каже Сергій Борзов.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, Фото Сергія Борзова



Підпишіться на Вінниця.info в Telegram





Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/na-vinnychchyni-mashynobudivel-nyy-zavod-udoskonalyuye-vyrobnytstvo.html

Comments

Новости