Connect with us

Культура

На кінофестівалі в Нідерландах покажуть три українські фільми – Українські новини


Новини культури:Медіапроєкт Ukraїner випустила новий трейлер документального фільму "Ukraïner. The Movie".

На YouTube Вийшов новий трейлер фільму Ukraïner. The Movie, в основу которого увійшла трірічна експедиція по всілякіх нетурістічнім локаціях України.

У підсумку картина покаже один день з життя країни, звичаї, побут, культуру и будні українців, Які в різніх регіонах проходять так само як і різному.

Прем'єра документальної картини состоится Вже 1 листопада о 19:00 більш чем в 40 українських містах и ​​п'яти других странах – США, Фінляндії, Великобритании, Грузії та Польщі.

"Джуманджі: Наступний рівень": з'явився фінальній трейлер (Відео)

В цілому ж Ukraїner – проект мандрівника и актівіста Богдана Логвиненка. Перші Експедиції по провінції пройшли ще в 2016 году. Тоді Логвиненко подорожував по стране з фотографом и оператором, заїжджаючі в Різні історичні області и навмісно звертаючи з прокладеніх туристами маршрутів. Так і з'явилася ідея документального фільму Ukraïner. The Movie.

На сьогоднішній день у его творців є понад 150 історій, зібраніх во время трівалої поїздкі. Фільм зняла за ПІДТРИМКИ Українського культурного фонду, и так як его автора не могут отріматі від проекту Який-небудь прибуток, покази безкоштовно. Побачити фільм можна буде такоже на YouTube-каналі Ukraїner.

джерело

Comments

Новости