Connect with us

Новини Вінниці

На фестивалі «Подільські візерунки» зібрали 20 тисяч гривень на ЗСУ


З метою популяризації мистецтва гри на народних інструментах та підтримки талановитих дітей започатковано Всеукраїнський фестиваль-конкурс «Подільські злети». У ньому взяли участь близько 300 музикантів із 15 регіонів. На фестивалі було зібрано 20 тисяч гривень, які були спрямовані на закупівлю необхідного медичного обладнання для ЗСУ.

Фестиваль відбувся за підтримки Департаменту культури міста Вінниці, ГО «Гармонія», Вінницької дитячої музичної школи №2.
Переможці були визначені у номінаціях:

бандура, домра, баян, акордеон, гітара.

Фестиваль проходив у дистанційному форматі. Групу конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли провідні педагоги-музиканти ВНЗ: Національної музичної академії України імені П. І. Чайковського, Харківського національного університету мистецтв імені І. П. Котляревського, Вінницького коледжу культури і мистецтв імені М. Д. Леонтовича.

Гран-прі конкурсу здобув зразковий ансамбль домристів Вінницької дитячої музичної школи №2 – «Дзвінки струнні» (викладач Валентина Піскова, концертмейстер Світлана Ліпська). Члени журі відзначили колектив за оригінальність репертуару, цілісність звучання ансамблю та манеру його виконання.

«Вітаємо учнів та викладачів відділу народних інструментів нашої школи з гарними результатами та сподіваємось на продовження чудових традицій цього мистецького дійства та чекаємо наступного Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах». Подільські взори»!», – розповідає директор ВДМШ №2 Віталій Москаленко.

Водночас під час всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Подільські візерунки» було зібрано 20 тисяч гривень. За ці кошти придбано медичні джгути, які допомагають запобігти крововтраті та врятувати життя наших захисників.

«Ми створили фестиваль-конкурс, щоб допомогти армії матеріально і морально. Учні малювали патріотичні малюнки, виготовляли обереги. – розповідає заступник директора з виховної роботи ВДМШ № 2 Інна Процюк. – Кожен творчий проект розвиває нашу культуру, підтримує бойовий дух української нації та допомагає творити добро для наших воїнів!»Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.myvin.com.ua/news/18222-na-festyvali-podilski-vizerunky-zibraly-20-tysiach-hryven-na-zsu

Comments

Новости