Connect with us

Культура

На честь прем'єри фільму "Мої думки Тихі" в Києві пройдуть творчі зустрічі – Українські новини


16 січня в український прокат Вихід комедія "Мої думки Тихі" Антоніо Лукича з Ірмою Вітовською и Андрієм Лідаговської. На честь прем'єри в Києві пройдуть зустрічі з Творче Груп фільму.

Зокрема, 14 січня, в київському кінотеатрі "Сінема Сіті" (ТРЦ Ocean Plaza) состоится Урочиста київська Прем'єра за участю постановника и віконавців головного ролей.

Графік прем'єрніх показів и ЗАХОДІВ фільму:

14.01, вт – Сінема Сіті в ТРЦ Океан Плаза – головна Прем'єра

17.01, пт – Лінія кіно в ТРЦ Аладдін – творча Зустріч

18.01, сб – Ліра – Q & A после показу

19.01, нд – Жовтень – творча Зустріч

20.01, пн – Планета кіно в ТРЦ Рівер Молл – творча Зустріч

21.01, вт – КІНО42 – Late Night Q & A з Антоніо Лукичем

Фільм розповідає про стосунки різніх поколінь и присвячений мамам, тому глядачів запрошуються підтримати флешмоб # зводімамувкіно.

Володар "Золотого глобуса": HBO зніме серіал за фільмом "Паразити" (Відео)

Такоже, до 5 лютого в київському метрополітені курсуватіме Спеціальний поїзд, Брендований постерами з цитатами героїв фільму.

Зйомки комедії проходили в Києві, в Карпатах и ​​на Закарпатті. За сюжетом, зізналася безліч Невдача в работе та особістом жітті, молодий звукорежисер з Києва Вадим отрімує шанс почату все спочатку. Просте завдання – Записати голоси закарпатських тварин – может стать его шансом назавжди покинути "незручно України" і відправітіся в "Привабливий Канаду". Подалі від проблем. Однако все віявляється набагато складніше, коли головні супутником в новій работе віявляється найменша підходящій для цього людина – мама Вадима.

Comments

Новости