Connect with us

Культура

Музичний фестиваль у Львові розпочався з виступа камерного оркестру


Новини культури:Фестиваль "Музика в старому Львові" в обласному центрі пройде Вже в шостий раз.

У Львові состоялся концерт-Прелюдія до фестивалю "Музика в старому Львові", во время которого жителі и Гості міста малі змогу насолодітіся Ексклюзивна проектом "Нове квадромузікальная система". Про це повідоміла прес-служба міської ради.

"Концерт состоялся за участю Академічного камерного оркестру" Віртуози Львова ", на базі которого и сформувався фестиваль. ВІН представивши Музичну програму в орігінальному акустична вірішенні: публіка розташовувалася в центрі, а виконавці сформувалі Чотири острівці вокруг слухачів", – йдет в Повідомленні.

Во время фестивалю відбудуться події, шкірні з якіх буде демонструваті багатовимірність, Різноманітність и унікальність Музичної культури міста.

У Програмі – концерти органної музики за участю американской віконавіці Гейл Арчер, провідної української органісткі Олени Мацелюх и польського органіста Владислава Шиманський; концерти барокової та класичної музики європейськіх и українських художників в цікавіх віконавськіх втіленнях. У фойє Львівської национальной філармонії у віконанні Євгена Кострицький (скрипка) та Олени Жукової (клавесин) прозвучить повний цикл з шести сонат для скрипки и клавесина І.С. Баха, для чого до Львова привезуть Унікальний інструмент – клавесин нідерландського майстра, зроблений в 1968 году як точна копія великого французького клавесина XVIII в. и розпісаній вручну.

У Сумській області проходити міжнародний рок-фестиваль "Схід-Рок"

Концерти пройдуть в знакових для міста локаціях: у фойє Львівської национальной філармонії, Гарнізонного храму св. апостолів Петра І Павла, храмі святого Іоанна Хрестителя, Латинська кафедральному Соборі та інше. Такоже фестиваль ширше на прикордонний українське селище Нижанковичі та польського міста Краків.

Много подій Музична свята будут безкоштовно, тому відвідаті їх зможуть усі бажаючі.

джерело

Comments

Новости