Connect with us

Культура

Можлива дата прем'єри 4 сезони "Дуже дивне справ" (Відео) – Українські новини


Новини культури:Непередбачена затримка напевно прізведе до того, что в ефір Netflix Нові епізоді війдуть пізніше, чем передбачало.

Як и в випадка почти з усіма іншімі телепроектами в США, виробництво четвертого сезону "Дуже дивне справ" Було перервати через коронавируса.

Ширше думка, что Прем'єра четвертого сезону состоится НЕ Ранее дере місяців 2021 року, а тепер з'ясувалося, что справа саме так и уходит – Цю інформацію підтвердів актор Девід Харбор, віконуючій в серіалі роль Джима Хоппера.

Подібно до багатьох других знаменитостей в условиях карантину, Харбор намагається підтрімуваті контакт зі своєю публікою с помощью соцмережах. На цьом тіжні ВІН провів прямий ефір на життя без странице в Instagram, по ходу которого відповідав на питання фанатів.

Коли у Харбора живити про дату релізу четвертого сезону "Дуже дивне справ", актор відповів, что спочатку Прем'єра булу Дійсно призначила на початок 2021 року, но у зв'язку з нінішньою сітуацією плани напевно поміняються:

І знову коронавірус: реліз "Скубі-Ду" відкладеній

Хто знає? Сейчас робота Повністю Припін. Передбачало, что Прем'єра состоится на качана следующего року, хоча мені здається, я не тієї, у кого є повноваження делать якісь заяви з цього приводу. Так что зараз я не знаю. Ймовірно, випуск нового сезону буде зміщеній на більш пізній час. Сподіваюся, повернемося до роботи якомога швидше, но я не знаю, як в результате все повернеться.

Прімітно, что попередні сезони "Дуже дивне справ" Вихід в різний час: если перший и третій сезони Вийшла в ефір влітку, то другий БУВ віпущеній восени. Такий підхід знімає з творців додатковий ТИСК, а такоже Робить виробничий графік більш гнучкий.

джерело

Comments

Новости