Connect with us

Культура

Міжнародний джазовий фестиваль Leopolis Jazz Fest переноситися на 2021 рік – Українські новини


Новини культури:Танос відносіться до третього поколение вічних, на ряду з Ікарісом и Теной (головний дійовімі персонажами в Майбутнього фільмі).

Здавай, в "Месники: Фінал" історія суперліходія Таноса в кіновсесвіту Marvel підійшла до кінця, но НЕ віключено, что ВІН ще повернеться на екрани в якомусь з фільмів, Дії которого будут відбуватіся в некогда. На Користь цього вісловівся и один з творців Божевільного титану Джим Старлін. У недавньому інтерв'ю ComicBook ВІН сказавши, Що Танос Цілком может стать одним з персонажів майбутнього фільму Marvel "Вічні":

Ну, як я розумію, его історія Ще не закінчена. Здається, про Це вже Було оголошено Ранее. Думаю, молодий Танос з'явиться в "вічних". Я пам'ятаю, что десь читав про це.

Можливо, Старлін Всього лишь посілається на якісь непідтверджені чутки, но в тій же година автор коміксів пояснивши, чому ВІН считает за доцільне з'явилися Таноса в "вічних":

Незважаючі на зниженя рейтінгів: "Мир дикого заходу" получит четвертий сезон

Цей герой прініс творців фільмів купу грошей, так что я не думаю, что смороду відправлять его у відставку найближче годиною. Як правило, персонажі коміксів Живуть дуже Довгого – у всякому разі довше, чем звічайні люди. Я б поставив на ті, что в Майбутнього ми Таноса ще побачимо.

Цікаво, что спочатку Marvel Studios планувала Показати Ранні роки життя Таноса у фільмі "Месники: Війна нескінченності", но від цих планів в результате відмовіліся через обмеження за хронометражем. Можливо, ця ідея буде втілена самє в "вічних", реліз якіх БУВ перенесень на лютий 2021 року.

джерело

Comments

Новости