Connect with us

Культура

«Мій шлях до світла»: Кеті Перрі назвала дату виходу нового альбому (Відео)


Режисер серіалів НВО «Молодий Папа» і «Новий Папа» НВО почав роботу над новим проектом. Тільки цього разу Паоло Соррентіно співпрацюватиме з Netflix.

Фільм отримав назву The Hand Of God ( «Рука Бога»). Подробиць про сюжеті немає. Але сам Соррентіно називає цей проект, як самий інтимний і особистий фільм в своїй кар’єрі.

Також режисер розповів, що дуже схвильований ідеєю зйомок в Неаполі, так як це його рідне місто. «Я схвильований ідеєю зйомок в Неаполі через рівно 20 років після мого першого фільму»- сказав Паоло.

Продюсером фільму виступає Лоренцо Мьелі.

Коментуючи назву фільму режисер послався до відомого нагоди з історії футболу, коли Дієго Марадона забив м’яч однією рукою прямо в ворота англійської збірної. Паоло Соррентіно є великим фанатом футболу, а ця історія можна сказати врятувала режисерові життя. Коли постановнику було 16 років через нещасного випадку загинули його батьки, а сам Соррентіно залишився живий, бо його не було вдома, адже він пішов дивитися той знаменитий матч.

HBO готує ремейк драми «Сцени з подружнього життя»: хто виконає головні ролі

У Netflix дуже раді співпрацювати з відомим режисером. «Для мене велика честь працювати з одним з найбільших кінематографістів Європи і донести його неймовірну історію до всього світу » – сказав Девід Коссе, віце-президент міжнародних фільмів для Netflix.

Скотт Стубер, глава Netflix Films, назвав фільм «прекрасно написаної історією в фірмовому стилі Соррентіно ».

Подробиць про початок зйомок і датою виходу фільму немає.

джерело

Comments

Новости