Connect with us

Культура

Метт Рівз показавши Роберта Паттінсона в образі Бетмена


Новини культури:На екрані з & # 039; з'явитися відразу кілька канонічніх ворогів Темного лицаря, в чіслі якіх будут Пінгвін, Жінка-кішка, Кармайн Фальконе и Загадочник.

Постановник нового "Бетмена" Метт Рівз віклав короткий ролик, на якому Вперше можна Побачити Роберта Паттінсона в облаченні Темного лицаря.

Варто Зазначити, что Це не зовсім кадри зі знімального майданчика, а лишь Тестовий відеоматеріал. Дизайн представленого костюма может в подалі зазнати якісь Зміни, но на Сейчас ВІН представляет собою міцну чорну броню з традіційнім значком кажана на грудях.

Опубліковане Рівзом відео виконан в червоних тонах, но скрупульозні шанувальник Вже встіглі перевести зображення в чорно-білу гаму, щоб краще Розглянуто деталі нового бет-костюма.

Зйомки "Бетмена" Офіційно стартувалі 28 січня. У новій картині глядач НЕ Варто чекати ще однієї Версії про походження Темного лицаря – вместо цього Рівз собирается Показати шлях Бетмена від Борця з вулично злочинця до легендарного супергероя, Який ставши покровителем ґотем.

Золота малина 2020: названі претенденти на антіпремію

У Майбутнього фільмі 30-річному Бетмена Належить віступіті в якості детектива, щоб Розкрити масштабний злочин змов, попутно розбіраючісь з, власною ідентічністю и призначення.

У прокат "Бетмен" Вийди 24 червня 2021 року.

джерелоComments

Новости