Connect with us

Культура

Метт Рівз поділівся, як идет робота над фільмом – Українські новини


 • 1

  "Любов во время чуми"

  ПОЧИНАЄМО наш список обов'язковим твором. Це роман Габріеля Гарсії Маркеса "Любов під час чуми", написаний в 1985 году. Роман для тих, хто любить глібокі, Драматичні історії кохання. Це один з найбільш знаменитих романів колумбійського автора, Який удостоївся Нобелівської премії з літератури (1982).

 • 2

  "Дім Бернарди Альби"

  Незважаючі на ті, что Федеріко Гарсіа Лорка более відомій, як співає, его драма "Дім Бернарди Альби" получила величезне Популярність. Це історія про жінок, Які перебувають у власти своєї матері, Бернарди. Вона Вже довгий час змушує дівчаток Дотримуватись траур. Звичайно, дівчата НЕ могут Погодитись з цімі ограниченной и порушують правила, Встановлені матір'ю. Коли в будинок потрапляє Пепе, все перевертається догори дном. П'єсу досі ставлять в театрах по всьому світу, тому однозначно пріділіть їй годину и познайомтеся з найбільшім творінням Федеріко Гарсії Лорки.

 • 3

  "Сніданок у Тіффані"

  Повість Трумена Капоте "Сніданок у Тіффані" Вперше побачим світ у тисяча дев'ятсот п'ятьдесят вісім году. Це ще одне легендарний твір автора после создания роману "холоднокровних вбивство" про Розслідування жорстокости убийства цілої сім'ї в Канзасі. Повість "Сніданок у Тіффані" була екранізована, и зібрала біля екранів Мільйони глядачів. Одрі Хепберн Виконала головну роль у фільмі. Повість Трумена Капоте – це історія про любов и дружбу, про гроші и успіх.

 • 4

  "Маленький принц"

  Майже 80 років тому Антуан де Сент-Екзюпері написавши повість "Маленький принц", якові захлінаючісь читають як діти, так и дорослі. Повість-притчу розібралі на цитати, ее екранізувалі, створювалі мультфільми, відавалі ілюстрації. "Маленький принц" – вічна історія про кохання, дружбу, самоті и смерти.

 • 5

  "Сто років самотності"

  Роман "Сто років самотності" написавши Габріель Гарсіа Маркес в 1967 году. Твір написаний у жанрі "магічній реалізм". Це один з ключовими романів Габріеля Гарсії Маркеса, Який розповідає про сім'ю Буендіа і життя в селі Макондо. У цьом Романі з'єднується реальність и фантазія, а всі персонажі Глибока страждають від самотності.

 • 6

  "Лісістрата"

  Це класичний твір Давньогрецька театру. Его Створив комедіограф Аристофан в 411 году до н.е. Если ви хочете вдосталь посміятіся, то це ваш варіант. "Лісістрата" оповідає про феміністічній перебігу в далекому IV ст. до н.е.

 • 7

  "По кому подзвін"

  Ще одне Творіння геніального Ернеста Хемінгуея. Роман "По кому подзвін" був написаний в 1940 году. Це історія молодого солдата Міжнародніх бригад, Який ставши партизаном в период Громадянської Війни в Испании. ВІН знайомиться з Марією – молодою и красивою дівчиною, яка пережила жахи Війни. Між ними зав'язують Любовні стосунки. Если ви ще не читали цею роман, обов'язково подаруйте Собі таке удовольствие.

 • 8

  "Розповідь служніці"

  Роман канадської пісьменніці Маргарет Етвуд, написаний в 1985 году, Нарешті, досяг велічезної популярності Завдяк однойменному серіалу від HBO, зняти за мотивами роману. Світ по достоїнству оцінів дар пісьменніці, яка на папері створі жорстокий тоталітарній світ майбутнього, де жінка НЕ ​​має права на власний вибір, на свободу и даже на ВЛАСНА дитину. У Романі піднімаються тими релігії, обмеження прав жінок, Політичні тими и питання моральності. Роман "Розповідь служніці" ставши одним з найвідатнішіх за останні роки.

 • Comments

  Новости