Connect with us

Культура

Metallica поділилася live-відео на пісню Moth Into Flame (Відео) – Українські новини


Українська комедійна кінофраншиза «Скажені весілля» поповниться третім фільмом. Вчора, 5 серпня стартували зйомки нової частини.

Творці комедії обіцяють ще більше сюрпризів, більше зіркових акторів, і, звичайно, ще більше українського гумору.

Режисером фільму став творець «Штольні» і комедії «#SelfieParty» Любомир Левицький.

Вже традиційно, у фільмі зіграють Юрій Горбунов, Потап, Олексій Завгородній (Позитив), Олексій Супрун (Петро Бампер), MONATIK і Олег Винник. Всіма улюблених і добре знайомих персонажів франшизи знову зіграють Назар Задніпровський, Леся Самаєва, Поліна Василина, Джиммі Воха-Воха, Олександр Кобзар, Віра Кобзар, Інна Приходько і Арам Арзуманян.

Головні ролі, нареченої і нареченого, в «Скажені весіллі 3» виконають молоді українські актори Катерина Файн і В’ячеслав Хостікоєв.

Акторський склад також поповнився новими героями, але хто саме візьме участь у зйомці, поки не розголошується.

Роль батька нареченої, циганського барона виконає режисер, актор театру і кіно, керівник циганського театру Романс, Народний артист України Ігор Крикунов. Ще у фільмі зіграє популярний виконавець ромського походження, Заслужений артист України Петро Чорний. Також він виступить консультантом проекту, щоб зберегти автентичність всіх ромських традицій і обрядів. Прямо зараз йде робота над справжнім циганським весільним платтям і циганської бричкою.

Запитайте до чого тут цигани? Відповідь знаходиться в сюжеті нової частини.

«Скажені весілля 3» розповість про весілля молодшого сина Василя Середюка. З моменту подій попереднього фільму пройшло 4 роки. Вже 18-річний Захар вирішив одружитися. У супутниці по життю, він вибрав дочку циганського барона. І хоча Захар готовий до всього після двох весіль старших сестер, все може піти не по весільному плану, особливо, коли старший Середюк знаходиться в епіцентрі кризи середнього віку.

Український фільм «Сторонній» отримав нагороду на міжнародному кінофестивалі в Бразилії

Крім сім’ї Середюк, нові пригоди чекають і інших знайомих героїв комедії: до батька Євлампія з дипломатичним візитом приїде гостя з Грушевського монастиря – сама настоятелька! Полковник Попадюк продовжить працювати над зростанням статистики розкриття злочинів, а у палкого тамади Назарія Запухляк з’явиться нова пасія. Ну і, звичайно, яка українське весілля обійдеться без Олега Винника.

«Третя частина буде вибуховою! Обіцяємо багато циганського колориту і драйву – знову будуть погоні, а ще коні, люди, циганська бричка і навіть циганський табір прямо у дворі Василя. Уявіть все розмаїття україно-ромської весілля, це неймовірно яскраво і весело, справжній шквал емоцій і фарб. Я з великим захопленням читав сценарій, Микола Куцик та Олексій Приходько, наші сценаристи, здається, знову зробили неможливе – написали якісне продовження, яке буде цікаво дивитися і тим, хто перші дві частини не бачив. Упевнений, у нас вийде позитивний, чудове кіно! » – розповів продюсер картини і виконавець ролі Яблунівського тамади Назарія Запухляк Юрій Горбунов.

Comments

Новости