Connect with us

Новости региона

Менше десятка. Стало відомо, скільки японських компаній пішло з російського ринкуМенше ніж 3% японських компаній, що працюють у Росії, вирішили залишити ринок після її вторгнення в Україну, що є найнижчим показником серед країн “Великої сімки”.

Про це повідомляє РБК-Україна із посиланням на Japan Today.

Значна кількість японських компаній з обережністю ставилися до виходу з Росії, при цьому багато припинили свою діяльність у надії відновити бізнес у майбутньому. Тільки чотири зі 168 японських компаній, що працюють у Росії, до 19 червня вирішили припинити свою діяльність у країні.

Коментуючи низьку частку відходу японських компаній з ринку РФ, представник Teikoku Databank зазначив, що головна відмінність між американськими та японськими компаніями полягала в тому, що японські фірми заздалегідь не сформулювали докладних планів догляду. За даними Teikoku Databank, на сьогодні 74 японські компанії вирішили припинити, або припинити діяльність в Росії.

Раніше повідомлялося, що Японія анонсувала новий пакет санкцій проти Росії. Токіо заморозити активи 70 фізичних та юридичних осіб, експортні обмеження будуть введені проти 90 організацій.

Термінові та важливі повідомлення про війну Росії проти України читайте на каналі РБК-Україна в Telegram.

Источник

Comments

Новости