Connect with us

Культура

Медведчук в шоці: книгу Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» розкупили за 4 дні | Новини. Новини дня. Новини України від 15 липня 2020


На тлі суду з главою партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктором Медведчуком, все залишки книги «Справа Василя Стуса» українського журналіста Вахтанга Кіпіані вдалося розкупили всього за чотири дні.

Як повідомляє директор з маркетингу і комунікацій видавництва Vivat Катерина Аврамчук, на тлі того, що Медведчук вимагає заборонити книгу про суд над Василем Стусом, її залишки вдалося розкупили всього за чотири дні.

«За 4 дні продалися всі залишки книги Справа Василя Стуса Вахтанга Кіпіані. Знайти в наявності книгу зараз важко. Але сьогодні здали в друк новий тираж. Для тих, хто не встиг, книга доступна за попереднім замовленням, тираж буде 27 липня в Видавництві Vivat«, – сказано в повідомленні в Facebook.

Крім цього, Катерина Аврамчук також згадала про ефект Стрейзанд, який говорить про те, що спроба обмежити доступ до будь-якого контенту призводить лише до його активного поширення.

«Життя тривожна, що тут сказати«, – підсумувала Аврамчук.

Подорож від дружби до життя після Вашингтона: екс-помічниця Меланії Трамп готує мемуари про першу леді США

Нагадаємо, у вересні 2019 видавництво Vivat отримало позов від Віктора Медведчука через публікацію книги українського журналіста Вахтанга Кіпіані. Вона на 90% складається з архівних документів колишнього КДБ УРСР. Тоді нинішній кум Володимира Путіна і керівник партії «Опозиційна платформа – За життя» був молодим адвокатом. Саме його радянська держава вибрало, щоб представляти інтереси Стуса в суді.

У листопаді 2019 року письменники Сергій Дзюба і Артемій Кірсанов презентували книгу «Заборонений», Яка розповідає про творчість і про останні дні життя українського поета Василя Стуса.

джерело

Comments

Новости