Connect with us

Культура

Майлі Сайрус Вперше Виконала свою нову пісню (Відео) – Українські новини


Музичний фестиваль iHeartRadio – це дводенній музичний концерт, Який проводитися щороку у вересні з 2011 року. В 2019 на фестивалі взяли участь Alicia Keys, Camila Cabello, French Montana, Halsey, Heart, H.E.R., Miley Cyrus, Zac Brown Band, Marshmello, Backstreet Boys, Green Day и много других.

Майлі Сайрус Виступ на фестивалі як руйнівній ураган. Вона Вперше на живо Виконала нову пісню "Do not Call Me Angel". "Do not Call Me Angel" – пісня, записана американська співачкамі Аріаною Гранде, Майлі Сайрус и Ланою Дель Рей в якості саундтреку до фільму "Ангели Чарлі".

Публіка Лас-Вегаса булу просто в захваті. І даже без ее співавторів Аріані Гранде и Лані Дель Рей, Майлі Зроби свой Виступ незабутнім.

Що стосується "запозіченої" частини ее виступа, Сайрус здівувала шанувальників парою класичний рок-каверів: Led Zeppelin "Black Dog" і Pink Floyd "Comforbly Numb".

Вона прокоментувала Такі несподівані решение: "Мої улюблені особини, Які можна Побачити в натовпі, – це збентежені батьки".

Чи не лізьте в стосунки: Каміла Кабелло и Шон Мендес протроллілі папараці

У своєму віступі Майлі Сайрус такоже Виконала недавні хіти "Slide Away", "Mother's Daughter," і "Nothing Breaks Like a Heart" і старі твори, Які полюбити всім, "Wrecking Ball", "We Can not Stop".

Сайрус БУВ НЕ Єдиним співачкою, яка дебютувала наживо на музично фестивалі iHeartRadio – в п'ятницю Каміла Кабелло и Halsey Вперше виконан свои останні сингл.Comments

Новости