Connect with us

Культура

Махершала Алі зіграє в новому фільмі для Apple TV + – Українські новини


Новини культури:Це пісня про мрії, Яким так и суділіся только ними Залишити.

Знаменита українська група The Hardkiss 19 лютого випустила новий трек під назв "Косатка". І хоч за день до прем'єри солістка гурту Юлія Саніна анонсувала вихід пісні, втім, нова композиція стала справжнім сюрпризом для фанатів.

У новому Повідомленні Вже 20 лютого Юлія Саніна на життя без странице в інстаграме пояснила, про что смороду співають у Цій пісні.

Занурення в прямому и переносному СЕНС. Це Розповідь людини, яка хоче Побачити світ іншімі очима, подивитись на РЕЧІ під іншім кутом зору. Побути кімось іншім, а самє – ластівкою. У шкірного з нас, На Відміну Від тварин, безліч можливий, но, на жаль, вікорістовуємо ми їх так Рідко. Ця пісня про мрії, Яким судилося Залишити лишь мріямі, – йдет в Повідомленні.

Рок-група The Hardkiss випустили новий музичний трек "Косатка" (Відео)

Кроме Пояснення СЕНС пісні, зірка залиша три фотографии зі зйомок кліпу до пісні "Косатка", автором якіх ставши Андрій Максимом. На фотографіях особливо віділялася солістка групи, Аджея для ее екрана образу підібралі довге біляве волосся, Незвичайна костюм и аксесуар на голову. Музиканти, на протівагу їй, посталі в звичайний нарядах.

джерело

Comments

Новости