Connect with us

Культура

Люсі Бойнтон виконає головну роль в байопіку про Маріанне Фейтфулл – Українські новини


 • 1

  Полотна відоміх майстрів живопису почти всегда ма ють свою Історію. Одні з них загальновідомі, інші залішаються Надбання фахівців, а треті только очікують, коли про них дізнається світ.

  Хендрік ван Антоніссен "Вид Морський берег Схевенінген"

  Іділічна картина Голландський майстра Хендріка ван Антоніссена, написана в 1641 году, у звічайної людини НЕ віклікає ніякіх вопросам. На ній збережений берег, на якому стоит кілька груп людей. Альо среди фахівців в середньовічній Голландський живопису почти сто років не вщухають Суперечка з приводу того, что ЦІ люди роблять на березі і чому всі смороду дівляться в одну сторону.

  Секрет БУВ Розкрити зовсім недавно студенткою-реставратором Шан Куанг, яка в процесі чистки потемніла від часу картини, виявило в морі біля берега … кита. Сучасне обладнання дозволило відновіті первісній вигляд Морського пейзажу и тепер всі знають, что люди зібраліся біля моря, щоб подивитись на вікінутого на берег кита.

  Чи не зовсім ясно, чому автор прибравши мертве ссавець, что грає ключовими роль в сюжеті картини. Найімовірніше, его про це попросивши замовник полотна або покупець. Художнику теж нужно Їсти, тому Антоніссен МІГ прібраті тушу Морського гіганта, через чієїсь примхи.

 • 2

  Сальвадор Далі "Фігура біля вікна"

  Картина "Фігура біля вікна" – це одна з ранніх робіт іспанського сюрреаліста – Далі написавши ее в 21 рік. Художник Ще не БУВ Знайомий зі своєю дружиною и музою Галой, тому сюжет цього полотна Йому навіяв образ сестри, Ані Марії.

  Набагато пізніше метр Присвятої їй ще одне полотно – "Молода незаймана, відданіх содомській гріх с помощью рогів власного цнотлівості", Пожалуйста навряд чи можна назваті позитивним.

  З'явилася ця картина, в Якій Далі явно заклать образліві нотки, после Вихід книги Ані Марії "Сальвадор Далі очима сестри". У Книзі жінка розповіла без прикрас про свого брата, его дівацтва и навіженстві.

  На момент виходи книги брат и сестра НЕ спілкуваліся Вже много років через непріємну витівки Сальвадора. Одного разу ВІН написавши на одній зі своих робіт – "Іноді я плюю на портрет своєї матері и отримайте від цього задоволення". Це образ Ану Марію, яка тут же Припін будь-яке спілкування з братом.

 • 3

  Іван Шишкін "Ранок в сосновому бору"

  У найвідомішої картини художника Шишкіна теж є своя Незвичайна історія. Ранее художники нерідко обговорювалі один з одним свои роботи І, бувало, давали слушні поради. Полотно "Ранок в сосновому бору" Було написано як лісовий пейзаж и спочатку ведмедів на ньом НЕ Було. Тварин Шишкін Додав за порадою свого друга, художника-анімаліста Савицька.

  Товариш и колега рекомендував оживити сюжет Тварини і як фахівець в Цій делу власноруч вписав їх в готове полотно. Галерист Третьяков, дізнавшісь про Подвійне авторство, розсердівся и особисто стер имя Савицька з полотна. На щастя, слід від підпісу остался, тому історія про чужих ведмедів стала загально Надбання.

 • 4

  Ян ван Ейк "Портрет подружжя Арнольфіні"

  Перший в історії Європейського живопису хлопця портрет БУВ написаний ван Ейка ​​в Брюгге в 1434 году. Картина зображує красиво одягнену молоду пару, Цілком можливо, что готовится взяти шлюб. Альо мало хто знає, что на цьом полотні зображено НЕ две людини, а Чотири.

  Помітіті ще одну пару – Чоловіка и жінку, можна прідівівшісь до круглого дзеркала, что висить на задньому плане. Мистецтвознавці вважають, что ЦІ люди – сам автор полотна и его дружина. Непрямим підтвердженням цього є пустотліва напис прямо над дзеркалом, де Було написано Johannes van Eyck fuit hic – "Ян ван Ейк тут був". Альо на цьом секрети Подвійного портрета портрет Арнольфіні НЕ закінчуються …

 • 5

  Валентин Сєров "Портрет Миколи II в тужурці"

  Історію портрета імператора Миколи II, Створення великим портретистом Валентином Сєровім, можна назваті мотівуючої. Художник зумів превратить Невдача в успіх и картина стала однією з найвідомішіх в галереї его робіт. У Сєрова Довгий не виходе Написати портрет царя и ВІН вібачівся и решил відмовітіся від цієї роботи.

  Микола, змученій позування, дуже засмутівся и сів, склавші руки. У цею момент художник зрозумів, что це ті, что Йому нужно для відмінного портрета и тут же почав писати. Імператор на картині має втомлену и сумний вигляд, но именно в цьом и Полягає вся прінадність портрета.

 • 6

  Ієронім Босх "Сад земних насолод"

  Наймасштабніша и відома робота Босха "Сад земних насолод" таїть в Собі Величезне Кількість загадок. Сенс цієї картини до кінця неясно, но деякі секрети Вже удалось Розкрити. На правій стулці триптиха, яка назівається "Музичний Пекло", зображені грішнікі, Катувал Музик. У одного з них на сідніцях зображені середньовічні ноти.

  Студентка Християнсько університету Оклахоми Амелія Хемрік, что досліджувала картину, перевела старовинну нотну грамоту на сучасний лад и записала мелодію, якові назвала "Пісня з дупі з пекла, Якій віповнілося 600 років". Вийшла спокійна, но НЕ дуже мелодійна композиція, схожа на заголовну мелодію голлівудської мелодрами, зіграну одним пальцем.

 • 7

  Рембрандт "Нічний дозор"

  Полотно Рембрандта "Виступ Стрілецької роти капітана Франса Баннінга Кока и лейтенанта Віллема ван Рейтенбюрга" традіційно назівають "Нічний дозор", так як всі впевнені, что показані на ній події відбуваються Вночі. Так вважаю два століття после того, як картина повернулася з небуття и стала відома.

  Альо в 1947 году реставраторів чека несподіване Відкриття. После того як полотно очистили від кіптяві и бруду, з'ясувалося, что картина набагато світліше чем здавай и дозор на ній показано самє денний. Виявлено после реставрації тінь від руки капітана Кока даже дозволила візначіті, что справа булу около 14 годин дня.

 • 8

  Казимир Малевич "Чорний супрематічній квадрат"

  Картина, якові мі звичних назіваємо "Чорний квадрат", зображує зовсім НЕ об'єкт чорного кольору. Більш того – на ній зовсім НЕ квадрат, так як ні одна сторона фігурі НЕ паралельна ні протилежних боці, ні розташованої поруч Лінії обрамляє рамки.

  Нібіто чорний колір геометрічної фігурі – це ефект від змішування кількох різніх фарб, среди якої НЕ Було чорної. Мистецтвознавці вважають, що так спеціально задумано автором. При огляді картини в Третьяковській галереї Було Виявлено напис олівцем "Битва негрів в темній печері". Ця фраза нагадує про картину французького художника и журналіста Альфонса Алле "Битва негрів в темній печері Пізно Вночі", яка Виглядає як чорний прямокутник.

 • 9

  Пітер Брейгель-старший "Нідерландські прислів'я"

  Ця унікальна свого роду картина Голландський майстра є збережений 112 найбільш популярних в XVI столітті Голландський пріслів'їв. Звічайній людіні здається, что на полотні відбуваються дивні и даже абсурдні РЕЧІ, но фахівець відразу ж побачим приказки, аналогічні сучасним "плісті проти течії", "битися головою об стіну" і багата іншім, Якими и зараз корістуються в усьому мире.

  Більшість пріслів'їв на полотні Брейгеля-старшого, так чи інакше, пов'язані з людським дурістю, жадібністю або неробством. Картина дуже популярна у містецтвознавців и їй присвячено безліч наукових статей и дисертацій.

 • 10

  Пабло Пікассо "Блакитна кімната"

  Довгі роки вважаю, что на картині Пікассо зображена купається жінка. Альо в 2008 году реставратори помістілі роботу художника в інфрачервоне випромінювання и з подивуватися виявило Чоловіка в костюмі и краватці-Метеликові, Який сидить підперші рукою голову.

  Очевидно, что "Блакитна кімната" була написана поверх портрета, Створення художником Ранее. Мистецтвознавець Патриція Фавер пояснила це тим, что коли Пікассо відвідувало Раптова натхнення, ВІН тут же бравий до роботи. Коли під рукою НЕ Було чистого полотна, геній взявши Вже готові, НЕ дуже вдалі, на его погляд картини, и писав Нові поверх них.

 • Comments

  Новости