Connect with us

Культура

Леді Гага виконає головну роль у фільмі про вбивство дизайнера Гуччі – Українські новини


 • 1

  "Дарує зірки", Джоджо Мойес

  Джоджо Мойес завоювала серця пріхільніць любовних романів своим бестселером "До зустрічі з тобою", за мотивами которого БУВ зняти однойменній фільм з Емілією Кларк. Цієї зими Вперше російською Вийди новий роман англійської пісьменніці.

  Події розгортаються в 1937 году. Юна Еліс Мріє вірватіся з осоружного рідної домівки и виходом заміж за красеня-американця. Однако Незабаром дівчина розуміє, что Зроби Жахлива помилка, Потрапивши з одного гніту в Інший. Еліс знайомиться з Марджері – владної, сильною жінкою, яка звікла прійматі решение без оглядки на мнение чоловіків. Чи зможу Марджері Изменить характер Еліс?

 • 2

  "Населений примар", Даніель Вега

  Містичний роман для любителів атмосферних історій з темними загадками про минуле героїв. Хендрікс не в захваті від того, что батьки заставил ее переїхаті в маленьке містечко, Який НЕ обещает Нічого цікавого. Правда, Місцеві розповідають легенду про будинок, де осіли Хендрікс. Нібіто в ньом мешкають примари. Спершись наша героїня скептично ставить до трохи, но Незабаром в будинку начали відбуватіся дивні події. Хендрікс чує чіїсь голоси!

 • 3

  "Так бережемо", Макс Фрай

  Новий роман від популярної російськомовної пісьменніці, яка подарували нам в співавторстві світи Макса Фрая и Ехо. Останні роки Мартінчік працювати соло. КОЖЕН вихід новой книги всегда супроводжується інтрігою, Аджея Рецензенти складають тексти так, что про Зміст роману Нічого НЕ зрозуміло. Так и не терпиться скоріше Прочитати книгу! Поки відомо мало: це роман не про кохання, не про смерть, ВІН про слабкість и сілі. Про субтильний кордоні между ними, если буті точніше.

 • 4

  "Підкідько", Віктор Лаваль

  Емма и Аполлон щиро намагають вести себе як старанні, дбайліві батьки, проти з'явиться в родіні малюка может вібіті з колії будь-кого. Безсонні ночі вімотують Аполлона, коли до недосіпу додаються кошмари. Тім годиною Емма Повільно божеволіє, запевняючі, Ніби їх дитини підмінілі. Може, материнська серце не бреши ..?

 • 5

  "Літо метеликів", Геррієт Еванс

  Геррієт Еванс Вже не в перший раз з'являється в наших літературних оглянувши. Ее новий роман обещает буті захоплюючою історією про становлення, про сімейні Таємниці и стародавніх казки. У дітінстві Ніна Парр читала казку, в Якій король дарував життя без королеві замок, Чиї сади були сповнені метеликів. Однако легкокрілі метелики НЕ віклікають у Ніни Надто Вже світлих почуттів, Аджея через них загінув ее батько. Точніше, дівчина так вважаю …

 • 6

  "Нічого не план", Морган Метсона

  У сімействі Грантів ось-ось состоится доленосною Подія – весілля старшої з дочок, после якої батьки планируют продати будинок и переїхаті. Тім годиною молодша їх дочка – Чарлі – ретельно продумує свои вихідні, сподіваючісь сделать їх незабутнімі. Ось только підготовка до весілля уходит з рук геть погано, а вся Рідня посварились. Невже Зміни почнут з непріємностей?

 • 7

  "Скажи мені, хто я", Адріана Мезер

  Нова історія від автора містичного роману "Як повісіті відьму". Вам подобається фентезі про сильних дівчат, Які віжівають в непростих условиях? Тоді НЕ пропустіть новинку від Мезер. Новембер булу звичайна дівчиною з провінційного Містечка, поки НЕ виявило в дівній академии, де вірощують найманими вбивцю. Коли один з учнів гине, підозрі падають на новеньких студентку – на Новембер. Чи зможу вона найти справжнього вбивцю Перш, чем стані черговий его жертвою?

 • 8

  "Зірки в твоїх очах", Дженн Беннет

  Буває так, что від колішньої міцної дружби не залішається и сліду. Саме так и сталося у Зорі и Леннон, Які з нерозлучніх друзів стали ворогами. Смороду на дух один жодного не віносять. Альо все одна Подія может Изменить їх холодну неприязнь. Потрібен лишь один похід и одна ніч среди безлюдних пейзажів під міріадамі зірок.

 • 9

  "Дівчина, якові повернуло море", Едрієнн Янг

  Кажуть, що Тову Вигнан самє море. Ще малою ее нашли поруч з Холодним фьордом. Това НЕ пам'ятає свого минув, но дивні символи на руках визначавши ее майбутнє. Вигнан морем відбувається Із стародавнього клану и володіє даром пророкувань. Бачачі значення рун, Това дізнається про Майбутнього войну, в Якій судилося загинуть удочеріті ее клану. На що вона готова заради порятунку Близько людей?

 • 10

  "Навіки не твоя", Емілі Уїбберлі и ОСТІН Сигмунд-Брока

  Уїбберлі и Сигмунд-Брока познайоміліся ще в старших класах и полюбили один одного. Пара живе разом и разом пише книги в жанрі любовної романів. Незважаючі на юний вік, 17-річна Меган много разів страждала через Розбита серця. Знову и снова вона закохувалася в чоловіків, Які НЕ відповідалі їй взаємністю. Ось і тепер ее Колишній закохався в іншу – в кращий подругу Меган! А тепер бідоласі придется играть з ним Ромео и Джульєтту в шкільному спектаклі. Втім, другі роли в жітті їй порядком набридли. Пора Показати собі у всій красі!

 • Comments

  Новости