Connect with us

Культура

Леді Гага розповіла, коли порадує світ новиною (Фото) — Українські новини


Новини культури:Знаменитий актор поділівся, что думає про продовження популярної франшизи.

Зірка "Гаррі Поттера" Деніел Редкліфф в останні роки знімається в проектах, Які кардинально відрізняються від франшизи, яка Зроби его знаменитим. В інтерв'ю Variety 30-річний актор рассказал, чи хоче одного разу вернуться до роли чарівника.

"Я так не думаю. Не люблю говорити" ні ", но я з ЦІМ НЕ поспішаю, — сказав Редкліфф. — Я Відчуваю, что фільми (" Фантастичні тварини ") просуваються и прекрасно справляються без нас. Буду радий, если все так и залиша. мені подобається моя нінішня життя. я не кажу, что Ніколи НЕ повернусь до жодної франшізі, но мені подобається гнучкість, якові дает моя кар'єра зараз. Не хочу потрапляті в сітуацію, коли я підпішуся на одну серію фільмів на кілька років вперед ".

После виходом останньої частини "Гаррі Поттера" в 2011 году Деніел часто знімався в артхаусних фільмах ( "Людина-Швейцарський чем", "Роги", "Гармата Акімбо"), но запевняє, что Вибирай дивні роли не для того, щоб позбутіся від амплуа юного чарівника.

Джек Воробей возвращается? Джонні Депп может вернуться до роли пірата

"Я не вибирала проекти, Які були чудової заради дівацтва." Людина-Швейцарський чем "був дивним, тому что мова в ньом идет про пукає трупі, и це не для всех. У тій же година це Неймовірно розумний фільм, якому є що сказати про ті, як бути Людиною. Я Зробив" Гармата Акімбо " , де до моїх рук прікручені ПІСТОЛЕТИ, но кож знявся в "Втечі з Преторії", Який Заснований на реальних подіях. я думаю, что людей дівує, что зараз я займаюся різнімі промовами, тому что смороду бачили мене в одній роли Занадто Довго ", — сказавши актор.

джерело

Comments

Новости