Connect with us

Культура

Квентін Тарантіно назвав три кращих фільму 2019 роки (Фото) – Українські новини


Зараз в мережі презентувалі логотип, гасло и макет сцени. А в четвер, 5 грудня, назвали імена ведучих конкурсу.

За офіційнімі данімі, провідними шоу стали Шанталь Янзен, Едсілія Ромблі и Ян Сміт. Всі зірки могут похвалітіся великою популярністю в Нідерландах и ма ють великий досвід роботи перед камерою.

"Пріймаючі решение про ведучих, ми, в Першу Черга, Хотіли Бачити трьох осіб з великим сценічнім досвідом. Смороду кож почінають свою кар'єру, як Співаки", – поділівся виконавчий продюсер Євробачення-2020 СІЕТ Беккер.

Що відомо про провідніх Євробачення 2020?

Шанталь Янзен

У 40 років Шанталь Янзен может похвалітіся пристойно кар'єрою. После Завершення Амстердамського університету мистецтв вона активно знімалася в фільмах и виступала в театральних постановках.

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@ chantaljanzen.official)

Відома Шанталь в Нідерландах и Завдяк телешоу. Красуня брала участь в ефірах на каналі AVRO, а такоже булу ведучий Gouden Televizier-Ring Gala з 2008 по 2010 рік. З 2011-го зірка пройшла кастинг на "Голос Нідерландів" і Почаїв вокальну кар'єру.

"Шанталь Янзен – одна з найталановітішіх ведучих Нідерландів. Хоча Пісенний конкурс Євробачення є публічнім форматом телерадіомовлення, ми вірішілі Відкрити двері для невідоміх талантів и зосередітіся на тому, щоб Показати Европе краще, что может Запропонувати наша країна", – рассказал СІЕТ Беккер.

Едсілія Ромблі

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@edsiliarombley)

41-річна Едсілія Ромблі стала відомою после перемоги на талант-шоу Soundmixshow в 1996-му. З тих пір артистка брала участь в декількох розважальних програмах, де представила авторські пісні. Едсілія двічі пробував свои сили на Євробаченні и кілька разів представляла результати Голосування національного журі.

"Вона є дворазовою учасниць Пісенного конкурсу Євробачення, двічі представила бали и по-раптом буде ведучим шоу. Едсілія – ​​одна з найавторітетнішіх провідніх у нас. І фанати Євробачення обожнюють ее", – пояснивши СІЕТ Баккер.

Ян Сміт

Подивитись Цю публікацію в Instagram

Публікація від (@jansmit)

А ось артист Ян Сміт свой перший хіт записавши в 10 років. З тих пір вокаліст и ведучий активно розвивалась свою кар'єру, підкоряючі талант-шоу и національні премії. Ян Сміт добро відомій як співак в Нідерландах, Бельгії, Німеччини, Австрії та Швейцарии. Кроме цього, ВІН успішній художник.

Atlas Weekend-2020 назвавши дерло хедлайнерів фестивалю (Фото, Відео)

"З Яном Смітом ми вібіраємо досвідченого художника та ведучого з міжнароднім досвідом, Який за останні 9 років проявивши себе на пісенному конкурсі Євробачення, коментуючі шоу на національному каналі. Ян такоже надійний член відбіркової КОМІСІЇ, яка відповідає за вибір Голландський вступления", – пояснивши вибір СІЕТ Баккер.

Конкурс стартує 12 травня в Роттердамі. Очікується, что в шоу візьмуть участь представник 41 держави. Ім'я переможця світ дізнається Вже 16 травня під час грандіозного фіналу Пісенного конкурсу.Comments

Новости