Connect with us

Коррупция

Курс долара в серпні 2022 року має впасти – прогноз експерта

Експерти розповіли, якого курсу чекати у серпні

Вже в перший день серпня курс долара до гривні трохи знизився і досяг коридору від 39,9 до 40,9 гривень за долар.

Про це стверджує Віталій Ваврищук, керівник відділу макроекономічних досліджень ICU Group., У подальших планах НБУ – обмеження поточного курсу протягом наступних кількох місяців. Поступово готівковий ринок буде насичуватися доларами та євро, різкий піт поступово спадатиме.

Економічний експерт Даніїл Монін вважає, що зростання курсу долара в кінці липня пов’язане зі збільшенням спросу на нього з боку НБУ, який з 25 по 29 липня викупив золотовалютних резервів на $682 млн. Нацбанк не хоче витрачати валютні резерви або хоче мінімізувати їх витрачання, що спричинило різке зростання курсу, проте в цілому передбачає, що курс долара залишиться на рівні 40 гривень. у серпні.

Фінансовий експерт Віталій Шапран зазначає, що на міжбанку спостерігається надлишок валюти, тож через тиждень курс долара має повернутися до позначки 36,6 грн, а може, й трохи вище.

Економічний експерт Олександр Охріменко вважає, що у серпні курс долара до гривні закріпиться на позначці 40 грн, може трохи більше, але у вересні може впасти до 38 грн. Цьому сприятиме експорт зерна з морських портів України.

Comments

Новости