Connect with us

Спорт

Курс долара на чорному ринку 2 серпня – валюта зростатиме до кінця 2022 року

Курс готівкового долара може бути рівним безготівковому.

Долар на чорному ринку досі «лихоманить». Після невеликого зниження 1 серпня він знову підвищився. Стане легше, але не на наступній неділі, впевнені експерти.

Згідно з прогнозом сайту Мінфіну, курс продовжить зростати через дії обмінників. Видання також цитує довгостроковий прогноз заступника голови Ради Нацбанку Василя Фурамана, який зазначає, що передумов для ослаблення готівкової гривні немає. Він висловив переконання, що гривня буде зміцнюватись і готівковий курс буде рухатися за ціною, близькою до безготівкової – 36,6 грн за долар США.

Такої ж думки дотримується банківський експерт Case Ukraine Євген Дубогриз. Він назвав період стабілізації гривні – до кінця літа, протягом місяця валюта буде триматися близькою до офіційного курсу. Утримання курсу на рівні до 40 грн є важливим психологічним фактором, зазначає фахівець. До кінця року ситуація не збережеться – долар буде дорожчатиме.

На ранок 2 серпня ситуація на валютному ринку така (ціна наведена як середня по Україні на чорному валютному ринку):

  • долар – 40/40,7 грн
  • євро – 40,5/41,513 грн.
Курс валют в Україні на 2 серпня

Курс валют в Україні на 2 серпня

Раніше Телеграф повідомляв, що у різкому зростанні долара на чорному ринку звинувачують Нацбанк, який різко підвищив курс. Для офіційного Cruz оптимальною була б 33-34 грн, кажуть експерти. Вони також підрахували, що після війни вартість валюти може впасти нижче за 30 грн. Фахівці також оцінили перспективність долара та євро як валют нагромаджень.

Comments

Новости