Connect with us

Новини Вінниці

«Куплю генератор на Бахмутський напрямок»: Юний вінничанин розповів про те, як та для чого допомагає ЗСУ


Молодий вінничанин Тарас Сидорук почав допомагати армії 4 роки тому. 14-річний хлопець переконаний, що перемога залежить від кожного українця, тому кожен повинен допомагати захисникам нашої країни.

Тарас розповів кореспонденту Вінниця.info про те, як у 10 років почав займатися волонтерством.

Чотири роки тому родина Тарасових дізналася про потреби наших бійців від волонтерів ГО «Подільська громада». Тоді й з’ясувалося, що захисникам бракує обігрівачів. Тож Тарас зібрав усі кишенькові гроші й купив 16 обігрівачів. Дорослі доповнили і в результаті закупили 20 обігрівачів, які передали волонтерам, які забезпечили захисників необхідним.

Щоб зібрати кошти для Збройних сил, хлопець навіть продавав власні речі: велосипед, планшет, іграшки. Усе це з метою допомоги тим, хто захищає Україну від окупантів.

«Я побачив, як хтось в Instagram збирає на генератор, і вирішив зібрати сам. Я опублікував історію в соцмережах і вже знайшлися охочі переслати, викидати гроші, як могли.

Люди кидають від 20 до 100 гривень. Треба допомагати армії, бо теж холодно», – пояснює Тарас.

«Тепер, коли почалася катастрофа з електрикою, він сказав, що куплю генератор», — розповідає мама Тарасова. – Куплю генератор на Бахмут. І почав збирати гроші. Він не так багато збирав у соцмережах, почав продавати особисті речі: велосипед, планшет, караоке, все, що можна, все пішло з молотка. І він зібрав достатню суму. Ми замовили генератор у Польщі, нам привезли 3,5 кіловати, а решту грошей залишили. Тому ми запитали, що ще потрібно армійцям, хлопцям, балаклави, термошкарпетки, рукавички та гумові чоботи. Тож ми купили все. Тут виготовлено понад 30 пар чобіт, рукавиць, капюшонів. Усе зібране було передано волонтерам Подільської громади, а вони перевезли все необхідне на фронт.

Племінник Тарасової матері служить у полку «Азов», пішов туди служити ще до початку повсюдного вторгнення за контрактом. Зараз Вугледар захищає родич родини Тарасових. Тож із початку війни родина чим може допомагає бійцям і не збирається зупинятися.

Наразі Тарас планує розпочати збір коштів на придбання Starlink для захисників.

Новини у зручному форматі на нашому Telegram-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.infoПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/kuplyu-henerator-na-bakhmut-s-kyy-napryamok-yunyy-vinnychanyn-rozpoviv-pro-te-yak-ta-dlya-choho-dopomahaye-zsu.html

Comments

Новости