Connect with us

Новини Вінниці

Кулішем смакували – сітки в’язали: як у Вінниці пройшов патріотичний захід «Козацька кухня»


3 грудня у Вінниці відбувся патріотичний захід «Козацька кухня». Відвідувачі мали змогу скуштувати куліш, хмільні трави-мурашки. Захід відбувся на підтримку 171-го батальйону 120-ї бригади.

«Сьогодні у нас козацький куліш, потім трава мураха, це напій за козацьким рецептом, і сьогодні ми пригощали всіх, хто хотів і хто міг пожертвувати кошти для наших воїнів. Адже зараз ми хочемо підтримувати 120 бригаду, 171 батальйон. Нещодавно наші бійці потрапили під обстріл, а зараз у них немає транспорту. Тому збираємо їх на позашляховиках. Усе, що ми зберемо, піде у фонд для купівлі автомобіля.

Також продаються квитки на концерт, який відбудеться 7 грудня у Вінницькій обласній філармонії, де виступатимуть два гурти: вінницька «Мокоша» та мукачівський гурт «Гандзя», підтримають збір коштів на автомобіль.

Атмосфера сьогоднішнього заходу дуже хороша. Люди приходять і розмовляють. Багато переселенців з Харкова, Миколаєва, Херсона, Луганська, багато вінничан. Пригощаємо всіх», – прокоментувала Вінниця.info співорганізатор заходу Ольга Малиновська.

Організатором заходу виступила громадська організація «Вінницький козацький полк імені І. Богуна». та ГО «ВінСолард». Також на майдан принесли білу сітку, яку кожен міг сплести і таким чином допомогти війську.Повідомлення в зручному форматі на нашому телеграм-каналі – https://t.me/vinnitsa_info

Вінниця.info, фото Віталія ГоловенкаПідпишіться на Вінниця.info в Telegram

Щоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.vinnitsa.info/news/kulishem-smakuvaly-sitky-v-yazaly-yak-u-vinnytsi-proyshov-patriotychnyy-zakhid-kozats-ka-kukhnya.html

Comments

Новости