Connect with us

Наука

Кулеба і Рау обговорили продовження співпраці України з ОБСЄ

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив продовження співпраці України з міжнародною організацією з чинним головою ОБСЄ, міністром закордонних справ Польщі Збігнєвом Рау та генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Шмід.

Про це глава української дипломатії заявив на спільному брифінгу в Києві, повідомляє Укрінформ.

«Що стосується ОБСЄ, то у нас конструктивна взаємодія і порядок денний. Ми сповнені рішучості – і сьогодні вони обговорювали це з Генеральним секретарем – продовжувати співпрацю між Україною та ОБСЄ. Нас цікавить низка проектів, які ОБСЄ може продовжувати реалізовувати в Україні», – сказав міністр.

Він додав, що також вітає зусилля ОБСЄ щодо документування військових злочинів Російської Федерації, особливо через використання Московського механізму проти Москви для документування військових злочинів, скоєних Росією на території України, і підкреслив, що Україна використовуватиме всі можливості ОБСЄ для притягнення Російської Федерації до відповідальності.

Крім того, Кулеба повідомив, що вони з Рау обговорили повноцінні двосторонні переговори щодо українсько-польських відносин.

«Ми надзвичайно вдячні польському народу та польському уряду за повну та беззастережну співпрацю в гуманітарній, економічній та безпековій сферах», – сказав глава українського МЗС.

Як повідомлялося, у вівторок до Києва прибули чинний глава ОБСЄ, міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау та генсек ОБСЄ Хельга Шмід. У рамках візиту в Україну вони відвідали Бучу, де російські війська вчиняли військові злочини.

Comments

Новости