Connect with us

День св. Валентина

Куди піти у Вінниці на вихідні 11-12 лютого: романтичні екскурсії


Найближчими вихідними у Вінниці відбудуться прем’єрні екскурсії на романтичну тему. Вінницький туристичний офіс та гіди Оксана Роздорожнюк та Альона Сазонова запрошують приєднатися до них.

У суботу, 11 лютого, відбудеться екскурсія центром міста «Висока любов», а наступного дня -“Вінниця – Історії кохання» з обідом в одному з тематичних закладів Вінниці.

Директор туристичного офісу Вінниччини Тетяна Маєвська розповіла, що коли йшлося про вибір тематики екскурсійної продукції на лютий, то зупинилися на темі кохання.

«14 лютого вже давно є однією з найулюбленіших дат для вінничан різного віку, коли хочеться порадувати свою другу половинку приємним сюрпризом чи подарунком. Наші нові проекти пізнавальні та романтичні водночас. Вони можуть бути досить незвичайним подарунком для ваших коханих напередодні Дня Святого Валентина», – додала пані Тетяна.

Перша екскурсія центром міста – «Висока любов» Оксани Роздорожнюк занурить вас в атмосферу кінця ХІХ – початку ХХ ст. На ньому кожен познайомиться з сімейними традиціями польських магнатів Грохольських і послухає таємничу історію кохання родини купця Кумбарі. А ще на екскурсії ви почуєте багато цікавих фактів із життя зразкових родин легендарного міського голови Миколи Оводова та першого архітектора Григорія Артинова, за зразком якого була вся Вінниця.

Реєстрація о 13:00 11 лютого за посиланням.

Учасники екскурсії «Вінниця – Історії кохання» від Альони Сазонової, побачать місця, де вінничани виявляли свою любов 100 років тому. Крім того, екскурсовод покаже архітектурні перлини міста, біля яких зроблені найкращі романтичні фото. Усі охочі зможуть побачити дерево, яке, за легендою, посадив найбажаніший вінничанин у 17 столітті. Крім того, на екскурсії прозвучать несподівані факти про День Святого Валентина. Також за екскурсійною програмою на учасників чекає частування смаколиками та напоями в одному з тематичних закладів міста.

Реєстрація о 14:00 12 лютого за посиланням.

Фото ілюстрації: pixabayЩоб підтримати українських військових, тисни >ТУТ<.

Джерело: https://www.myvin.com.ua/news/18318-romantychni-vykhidni-11-12-liutoho-kudy-pity-u-vinnytsi

Comments

Новости